Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Van egy lány akit szeretek,...

McGarry kérdése:

Van egy lány akit szeretek, de nem merek vele kommunikálni. Mit Tegyek?

Figyelt kérdés
Nagyon jó barátok vagyunk az iskolában, csak mindig ő kezdi a beszélgetést és teljesen más érzés fog el amikor a közelemben van. Az órákon megnevettettem, olykor a vállamra hajtotta a fejét néhány másodpercig, de nem mertem viszonozni. Nem tudom eldönteni hogy szeret-e engem, úgy ahogy én őt. Valaki adjon tanácsot pls!

2014. aug. 2. 22:28
 1/3 anonim ***** válasza:
Valamilyen szinten kedvel téged. De légy már bátrabb. Legalább online írj rá egyszer-egyszer.
2014. aug. 2. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
friend zone
2014. aug. 2. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

hát kérdező szerintem nem. De ez nem tesz semmit. Szerintem örülj hogy ennyire jóban vagytok.


Amúgy meg kommunikálj vele. Előbb utóbb csak megmersz már szólalni, valami bénasággal akár. Háááát igen, ez van ha te kezdesz beszélgetni, akkor rajtad a nyomás, felelősség akármi. De viszont sokkal jobb érzés ha sikerült végre.

2014. aug. 2. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!