Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Miért hiszik az az átlagos...

Miért hiszik az az átlagos csajok, hogy ha beszélgetek velük, hogy akarok tőlük valamit?

Figyelt kérdés

Van barátnőm, és nekem Ő tökéletes nő ideál.

De kisebb bulikban, rendezvényeken szoktam dumálni más csajokkal is, és jópáran adnak jeleket, hogy szívesen vennék, ha kezdeményeznék náluk. Kérdem én, őket nem zavarja, hogy már van valakim? Miért merik ezt?



2014. szept. 5. 02:32
 1/10 anonim ***** válasza:
45%

Az még, hogy flörtölnek veled, az nem azt jelenti, hogy szét is fogják neked tenni a lábukat... Azért merik, mert egyszerű... És ki nem fogod találni magadtól a büdös életben sem...


...


...


UNATKOZNAK!

2014. szept. 5. 02:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Tudom, hogy nem mind rögtön feküdni akar, ne nézz már ennyire hülyének. De a 70-80%, ha energiát, és időt fektetnék bele, meglenne, úgy gondolom. Sok lánnyal flörtöltem már, mire megtaláltam a mostanit.
2014. szept. 5. 02:37
 3/10 anonim ***** válasza:
86%

Talán, ha picit leadsz a nagy arcodból, megköszönöd nekik, hogy észrevettek. Ja, aki átlag az ássa el magát, ne mosolyogjon, ha lát egy helyes fiút? Rád vetik magukat, tépik a ruhád? Talán lehetnél kicsit kedvesebb, mert szerintem te is tök átlag vagy, valahol mindenki az. Örülj neki, hogy van egy szép lány, aki veled van, a nyomulósokkal ne törődj, de azért, mert te foglalt vagy, nem kell rögtön bunkónak is lenni.

Képzeld, foglalt nőként is imádtam, ha észrevettek, jól esett bárkitől, persze a tolakodót elküldtem a búsba, de aki normális, azt nem kell rögtön leszólni, ugyebár, te igencsak átlagos fiú..

2014. szept. 5. 02:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

#3: :)))

Nem vagyok elszállva magamtól, csak tudom mit tudok elérni reálisan. Sok olyan lány is volt életemben, akinél ha fejre álltam volna, se jöttem volna be. De az átlagoknál válogattam gyakran. Most van egy számomra átlagon felüli, nagyon szép barátnőm, mégis gyakran azt érzem, ezt mások direkt, provokatív próbára teszik. És ez az, ami szerintem nem fer tőlük.

2014. szept. 5. 02:44
 5/10 anonim ***** válasza:
0%
Én utoljára 15-16 évesen foglalkoztam ilyennel, hogy bejövök e ennek vagy annak. :'DDD
2014. szept. 5. 02:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Tényleg, azóta folyamatosan kapcsolatban élsz? Ez szép.

Ha nem, akkor bravo, neked sorban kínálkoztak a lehetőségek.

Nekem is, de én mégis foglalkoztam vele, hogy mégis, aki nem adj magát könnyen, annak vajon bejönnék-e, vagy sem.

2014. szept. 5. 02:52
 7/10 A kérdező kommentje:
Primitív.
2014. szept. 5. 02:55
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Nem nagyon jött le, kire reagáltál, de nem vettem ingnek.

Merik..jesszus, ki vagy te, valami félisten, hogy nem lehet rád nézni?:D

2014. szept. 5. 03:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:

Nyílván arra gondol a lány, ha neked van barátnőd, akkor biztos nagyon tetszhetsz neki, ha beszélgetsz, flortolsz vele.

Egyik barátom gyakran mondogatta csajokra, hogy őt is megdughatná, meg őt is... A pasi amugy kb. 160 kg volt, szoval én inkabb arra gondoltam, felreertelmezte a csajok kedvesseget.

Harmadik ötletem, hogy egyre tobb a ribi körülötted.

Amúgy remélem, nem vagy 20-23 evesnel több, hogy Ennyire a kulsosegekrol szóljon nalad minden...

2014. szept. 5. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Gondolom nincs rajtad foglalt tábla biztos van olyan aki nem tudja hogy van barátnőd. Persze vannak olyanok akik azt direkt élvezik ha máséval kezdenek ki.
2014. szept. 5. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!