Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Discoban beszelgettem egy...

Discoban beszelgettem egy lannyal hogyan tovabb?

Figyelt kérdés

Egy nagyon aranyos lanyt ismertem meg egy discoban. Van baratja ugyhogy nem igazan volt nyitott ilyen jellegu ismerkedesre de szivesen baratkoznek vele igy is. Hogy probaljak vele ismerkedni es osszebaratkozni vele? Nem igazan tudom hogy mit irjak neki hogy ne ertse felre?

18/F


2014. szept. 5. 14:12
 1/5 anonim ***** válasza:
miért akartnál vele barátkozni,ha van már barátja?
2014. szept. 5. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Hat hogy bovitsem az ismerosi koromet!
2014. szept. 5. 14:43
 3/5 anonim ***** válasza:
Ez mikor tortent? :) Honnan tudod, hogy van baratja?
2014. szept. 5. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Hetfon este. Es o mondta nekem. :D
2014. szept. 5. 20:44
 5/5 anonim ***** válasza:

hát szerintem annyira már nem lehet jó a kapcsolatuk a párjával, ha veled kavart a diszkóban... szóóval ha bejön, akkor nyugodtan írj rá, és majd látod, hogy mit reagál.

Írhatnád neki, hogy Szia. Nagyon szimpatikus voltál a buliban, és szeretnélek jobban megismerni. Tudom, hogy kapcsolatod van, én nem is szeretnék belefolyni olyan dolgokba. Csak szeretnék még egy ilyen jófej barátot, mint te.


Aztán ebből még bármi lehet. ;)

2014. szept. 6. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!