Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Nagyon tapasztalatlan vagyok...

Nagyon tapasztalatlan vagyok ismerkedés szempontjából. Mit csináljak? L18

Figyelt kérdés
Eddig még csak 1 barátom volt, az se volt komoly. Most pedig bekerültem az egyetemre és nem értem a jeleket, hogy ki szórakozik, ki az a típus aki minden lánnyal ugyanazt csinálja, ki gondolja komolyan, stb. Mit csináljak? Van valamilyen ismerkedéses könyv v hasonló? Tetszik egy srác, de ő mindenkivel flörtöl többek között velem is. Engem hívott el csak eddig randira, de más lánynak mondja h ő a legszebb.
2014. szept. 5. 15:18
 1/3 anonim ***** válasza:
68%
nem kell ide könyv,a fájdalomból majd megtanulod.
2014. szept. 5. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Majd kitapasztalod. Néha csalódni is kell, valamint tanulni a hibákból.
2014. szept. 5. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ha tetszik egy srác, légy közvetlen vele, mosolyogj, az ujjaddal csavargasd a hajad, számomra ezek egyértelmű jelek. Nyilván nem lehet elsőre megmondani senkiről, hogy valójában milyen ember, ezért kell megismerni. Ha elbuksz, felállsz és megpróbálod még egyszer. Ez az élet körforgása.
2014. szept. 5. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!