Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Rossz ha egy lányt egyből...

Rossz ha egy lányt egyből elhívok valahova?

Figyelt kérdés
Van egy lány a suliban, akihez eddig még nem nagyon mertem hozzá szólni, mert szerintem nem tudnék miről beszélni vele, arra gondoltam elsőre elhívnám valahova, talán úgy könnyebb lenne egy sétálás közben vagy valami. Vagy ez talán nagyon rámenős lenne? Nem akarok annak tűnni. 15/F

2014. szept. 5. 20:31
 1/6 anonim ***** válasza:
Ha semmiről nem tudsz vele beszélni, akkor ne hívd el sehova.
2014. szept. 5. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Szerintem elég rámenős lenne elhívni valahová ha még nem is beszélgettetek. Először próbálj meg beszélgetni, ismerkedni vele.
2014. szept. 5. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ha egy helybe nem tudsz hozzá szólni, akkor menet közbe se fog sikerülni. Próbálj róla informálódni, nézz utána a dolgoknak még ha nem is érdekel aztán lesz közös témátok. 23f
2014. szept. 5. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Az nem jó. Beszélgess vele suliban, facen ismerd meg, hisz eddig nem is beszéltetek azt mondod. Szóval így kezd. Néha elkísérheted hazáig, avgy nem is teljesen hazáig csak pl neked is arra kell menni, de nem kell vele együtt leszállni. Ne legyél pulikutya. Szép lassan beszélgetés, kísérgetés, aztán ha jobban vagytok úgymondva, akkor elhívhatod
2014. szept. 5. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Menj oda hozzá beszélgetni és majd utána hívd el. Légy magabiztos! Nagyon imponáló, ha egy fiú teszi meg az első lépést :) 15/L
2014. szept. 6. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ajj, az ilyenektől megy fel a pumpám, fiúk. Tötyörögtök, meg játsszátok a félőst, aztán meg csodálkoztok, hogy a csajt nem kapjátok meg.
2014. dec. 6. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!