Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » 23/f, ez a helyzet alul....

Tarak kérdése:

23/f, ez a helyzet alul. Lanyok mit gondoltok?

Figyelt kérdés

NEM vagyok szuz, nem volt meg baratnom viszont. Nem is igazan kerestem egy fel eve. Utolso even az egyetemen, nem sokara elvegzem a sulit, elhelyezkedek. Mostanaban csak a munkaval meg tanulassal foglalkoztam, csajokat kizartam.

Legutobb december/januarban talalkoztam csajjal, azota nuku. Sajnos egy csaj nem jon oda hozzam lesmarolni, nekem kell megtenni az elso lepest.

Foleg csajoktol kerdeznem, szerintetek kellene lassan "beindulni" vagy majd magatol jon?

Atlagos, normalis srac vagyok. Nem hajtok senkit kulonosebben.



#A leleményes Hugo #mortinson #vintensen
2014. szept. 5. 23:43
 1/5 anonim ***** válasza:

Már miért mennének oda a csajok lesmárolni téged? Neked kell udvarolni! Lusta dög vagy.

Ha azt várod, hogy egy lány egyből ilyesmivel indít, akkor többnyire csak ribiket fogsz majd találni. Aztán meg siránkozhatsz, hogy "egy normális lány sincs?!".

2014. szept. 6. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Akkor jön,amikor már úgy érzed, hogy jöhet. Ha most szeretnél, tegyél érte, ha nem,akkor majd csak jön egyszer :)
2014. szept. 6. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
nagyon lusta valaszok...
2014. szept. 6. 00:12
 4/5 anonim ***** válasza:
aki nem keres, az nem is talál...
2014. szept. 6. 01:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Fura egy stílusod van ...
2014. szept. 6. 02:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!