Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Mit csináljak, hogy WoW-ban...

Mit csináljak, hogy WoW-ban rájöjjenek az emberek, hogy valóban lány vagyok?

Figyelt kérdés
Szerintem, ha konkrétan megmondanám, akkor is azt hinnék hogy kamuzok. :D

2014. szept. 6. 11:45
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
37%
Mi az a WoW?
2014. szept. 6. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Miért fontos, hogy tudják, hogy lány vagy?


Egyébként meg elég sok lány játszik, nem annyira meglepő ez, hogy ne lehessen elhinni.

2014. szept. 6. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Miért, mi ebben olyan furcsa? Amikor WoW-oztam is minden guild-ben, amiben bennevoltam volt legalább 2-3 lány.
2014. szept. 6. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim válasza:
Mond neki hogy teamspeak-en maszturbálsz neki jóóó hangosan.
2014. szept. 6. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 Mátranováki Fényevő ***** válasza:
Mennyit változott a játék.. Pár éve még az is elég volt, ha valakiről azt hitték, hogy lány, máris ugrottak rá, nemhogy kételkedjenek benne.. :D
2014. szept. 6. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Ne mond el nekik szerintem. Mond azt hogy fiú vagy és ts-n meg se szólalj. Annyian rád lesznek ragadva ha megtudják hogy lány vagy...
2014. szept. 6. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Lány vagyok és WoW-ozok, mégis igyekszem megtartani magamnak a nememet. Miért jó az, ha tudják? Ha guildben vagy úgyis tudni fogják, feljársz TS-re, stb, ha meg full randommal mész valahová akkor mi értelme, hogy feltétlen tudják rólad? Sosem értettem ezt, 6 éve játszok, de a mai napig igyekszem csak a szűk baráti körben tartani ezt a tényt magamról. Ne arra viszkessen a lábad köze, hogy kiéhezett élettelen kockák a blood elf csajszidra verik. (Elnézést a stílusért)
2014. szept. 6. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Annyi hogy ha társulsz valakivel, ak felhívod TSre is.
2014. szept. 6. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Ha eredetizel akkor lazán elárulhatod a nemed. Mert ott idősebbek és simple játék érdekli inkább az embereket.


Törtszerveren már el lehet gondolkozni azon hogy eláruld e a nemed. Talán olyannak aki normálisnak tűnik és olyan dolgokat tudsz róla hogy szokott igazi emberekkel is találkozni :D Különben kiszámíthatatlan lehet. Mondjuk az se rosz ha tudod h barátok várnak rád a játékban. Csak az kicsit extra kockává tehet. Én is jártam így.

2014. szept. 6. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Miért fontos ez számodra? Véleményem szerint te nem a játék miatt játszol, hanem azért, mert tudod, hogy a pasiknak imponál egy gamer lány...

[link]

23 éves vagyok, azóta játszom world of warcraftot amikor első nap megjelent ráadásul eredetin. Pvp-ben 2200K+ on voltam minden teamfajtában és más szerverek inveltek a bg teamjükbe raidhealernek és SOHA nem hangoztattam, hogy lány vagyok... a miki le volt muteolva a legtöbb esetben, egyszerűen azért, mert én tényleg csak játszani akartam, nem pedig gizdulni. Szeretem a fantasyt imádom a szerepjátékokat, így kapcsolódtam ki. Nem nem azért, mert kövér vagyok és csúnya, sőt sokkal szebb vagyok, mint a random Julika a buszmegállóból, de senkinek _semmi_ köze nem volt hozzá :)

Sajnálom, ha a válaszom kissé kioktató hangneműre sikeredett,és hogy a kérdésedre is válaszoljak.

- Legyen cuki csajos neve a karakterednek

- Írjál szívecskéket és sok smilet: :3, <3, :*, *-*, ^-^

- A ruhádat transmorgold* valami szexy szettre ( amit mondjuk a legtöbb esetben farmolni* kell, de a srácok úgy is segítőkészek lesznek majd meglásd )


transmorg: Ruha átalakítás, ha az aktuális setted nem tetszik lecserélheted a kinézetét egy a már táskádbanlévővel


farmolni: Instákból, raidekből eső szexy rucikák, amikért keményen izzadnia kell majd a fiúknak


üdv :)

2014. szept. 26. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!