Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Van egy fiu nagyon tetszik...

Van egy fiu nagyon tetszik hogy tudnak vele megismerkedni vagy valami? Tobbi lent!

Figyelt kérdés
most lettem 9-es van egy fiu az osztalyba elso pillanatol megtetszet Davidnak hivjak es tobszor eszrevettem mintha engem nezet volna es ha en raneztem egybol elnezet.. minden nap amikor varjuk a buszt ottvan ois es tobbszor egymasra nezunk de megsem beszelunk sose orakon is tobszor egymasra nezunk de hat nemtudom lehet nemis engem nem vagy nemtudom...hogy tudnak vele ismerkedni vagy valami hogy szobaaljunk vagy valami.. KERLEK SEGITSETEK

2014. szept. 6. 14:58
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

???

Osztálytársad és komolyan nem tudsz odamenni hozzá és elkezdeni beszélgetni?


Ennél könnyebb lehetőséget hogyan gondoltad?

2014. szept. 6. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:

De nem olyan egyszeru ez mivan ha o semmit nem akar

ha akarna meg akár barátkozni is akkor ois odajonne... de mit mondjak neki vagy ahj...:((

segitsetek

2014. szept. 6. 15:04
 3/13 anonim ***** válasza:

Te akarsz barátkozni még sem mész oda hozzá, tudod egyenlőség van, Ti akartátok, menj oda hozzá te, egyébként meg mivel most kezdtétek a sulit, egy hete, még gondolom szinte mindenki vad idegen, kb fél évkor már mindenkit ismersz, és akkor könnyebb lesz beszélgetni mindenkivel, vele is, csak az így nagyon lassan fog eljönni, tehát még mindig megvan a lehetőség, hogy reggel oda mész, köszönsz neki, megkérdezed hogy van, mit csinált hétvégén


És nagyon is egyszerű, csak túl komplikálod, mert nem akarod elrontani


Egyébként meg gondolom egy gyáva nyúl, azért nem megy oda hozzád, és nem azért mert nem akar megismerni


F22

2014. szept. 6. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

Gyavanak nem gyava azt tudom xd

de nemtudom mert most tegyuk fel hogy tetszek neki es azert nem mer odajonni hozzam mert ugye enis ugy vagyok veke hogy ha valaki tetszik akkor nemerek oda menni hozza meg ilyenek de remelem valahogy megismerkedunk!

de az a baj hogy suliban nemtudok oda menni mert a haverjaival van akik kozul 1valakit utalok..

a buszmegalobba meg hulyenek nez ha oda ulok hozza amikor van meg egy nagycsomo hely...

2014. szept. 6. 15:10
 5/13 anonim válasza:
Deríts ki róla egy olyan dolgot ami után érdeklődi! Aztán ezzel az információval menj oda hozzá egy reggel és kérdezd meg, neked hogy tetszik a suli? Vagy vmi ilyen sablon dolog! Aztán kialakul egy párbeszéd ha viszakérdez akkor jó ha nem akkor nem oldódott még fel feszült! Próbálj vele beszélni! Na ha kialakult egy párbeszéd és már a sűrűjében vagytok térj le a suli témáról arra amit kiderítettél hogy szeret! Mondjuk szereti a focit kérdezd kedvenc csapatáról mit gondol a a mai fociról vagy vmi ilyesmi4 Aztán már este is nyugodtan ráírhatsz fb! Innen már rajtad múlik hogy mikor kérdezed meg hogy tetszek e neki vagy a jobbik eset hogy ő hív randira! De ez kb 1 hónap ismeretség! remélem tudtam segíteni!
2014. szept. 6. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

nagyon szepen koszonom a valaszokat! igem tudtatok segiteni!:)

mondjuk reggel a busza ugyanakor jon be kb mint az enyem remelem osszejon valahogy...

2014. szept. 6. 15:17
 7/13 anonim ***** válasza:

Annyi nehéz dolog lesz még az életben...


Gondolj arra, hogy ő is csak egy ember, mint bárki más, vele is ugyan úgy kell beszélgetni, és hogy neked milyen jó lenne, ha ő menne oda hozzád

2014. szept. 6. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
es mivan ha oneki akar tokre ellenszenves vagyok vagy valami..?
2014. szept. 6. 15:33
 9/13 anonim ***** válasza:

Akkor nem nézne állandóan

De mivel nem tudja mi a szándékod, ezért ha valami jól úgy jön össze ahogy te szeretnéd, akkor sincs gond, mert a későbbiekben kevesebbet beszélsz vele, és keresel más fiút

2014. szept. 6. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:

koszonom a valaszokat!

remelem osszejon

elfogadok meg valaszokat!

2014. szept. 6. 16:41
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!