Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Volt már olyan veletek, hogy...

Volt már olyan veletek, hogy két emberrel írogattatok interneten, és úgy éreztétek, hogy a két ember ugyan az a személy valójában?

Figyelt kérdés
Csak két felhasználóról írogat egyik fiú másik lány vagy valami ilyesmi.
2014. szept. 6. 18:58
 1/8 anonim válasza:
Nem? De ha nagyot ügyetlen lesz valaki arra rájövök(:V) .
2014. szept. 6. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

én fordítva voltam ...

+regg h kiderüljön amit sejtettem .. és bejött :-)

2014. szept. 6. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Volt ilyen, aztán kiderült, nem egy ember volt, hanem az aktuális srác volt nője. A poén, hogy a sráctól amúgy semmit nem akartam, ő erőltette rám magát. Az exe meg brutál féltékeny volt, a stílusuk meg tök egyforma XD
2014. szept. 6. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Velem volt már ilyen!

Kiszúrtam azonnal:DD nagyon vicces volt.

2014. szept. 6. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Van ilyen, itt a GYK.-n meg aztán pláne...
2014. szept. 6. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Volt😊😊😊😊😁 szeretőm irt mert szakítottam vele,és azt akarta küldjek intim fotót neki meg akart zsarolni,de Rájöttem hogy ő az mert a szexes szöveg az ugyanaz volt😊
2014. szept. 6. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Volt-volt. Egy srácba botlottam bele durván 4 éve chaten. Rengeteget beszélgettünk, és ezzel egy időben többen is rám szálltak, nőként és férfiként regisztrált felhasználók is. Másfél évig jártam ezzel a sráccal, és kiderült, hogy ő szemétkedett velem. 150 km-es távolság volt közöttünk és esténként még a kapcsolatunk idején is chateltünk. Sosem vallotta be, párszor rákérdeztem, hogy mit tud ezekről a nickekről, mert nekem már akkor sandított, mivel nagyon az ő stílusában írtak a szidalmazóim. Egyszer azonban lebukott, méghozzá véletlenül az igazi nicken írta a k* anyázást. Akkor döbbentem le teljesen, hogy valójában a saját párom, akibe szerelmes vagyok, aljas módon szívat. Heteken keresztül semmit nem aludtam, nem tértem magamhoz, hogy hogy lehet valaki ennyire aljas, hogy a saját barátnőjét ócsárolja. Terveztem vele a közös jövőt, közös lakásba, albérletbe szerettünk volna költözni, és akkor szívlövésként ért az ügy, amikor bebizonyosodott a szemétsége. Soha többé nem szándékozok chatről ismerkedni egy pasival sem. 24/N
2014. szept. 6. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
#7 hát ez kész xd
2014. szept. 7. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!