Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Nem tudom eldönteni, h tetszem...

Lesszi kérdése:

Nem tudom eldönteni, h tetszem-e a srácnak, vagy nem. Lehet, h csak azért néz, mert én nézem? Valaki tud segíteni?

Figyelt kérdés

(Csak hogy értsétek:6 osztályos gimibe járok,jelenleg 8.-os vagyok,ő 10.-es.

Nekem a termem a második emeleten van,az övé az elsőn.)Legyen a neve P.P-vel minden nap legalább 1x összenézünk és sokszor féloldalról látom,h figyel;sőt valamelyik nap(a földszinten),a lépcső előtt ültünk a barátnőimmel,P a lépcső mögött volt,és mielőtt felment volna láttam h rám nézett,én meg a szemébe,de utána hamar elkaptam a tekintetem,ezért fölment.Nem tudom,h tetszem-e neki,de ő nekem nagyonn... szóval,egy lány azt mondta az osztályból,h ne is reménykedjek benne,mert van barátnője és hogy a csaj milyen szép meg minden és ez elég rosszul esett..Leszólítani,pedig nem merem,mert biztos hülyének nézne... :( Valami ötlet/tanács h mit csináljak? Nagyon sz@r ez az állapot,mert nem tudom,h eldönteni h tényleg tetszem-e neki vagy nem.



2014. szept. 7. 14:48
 1/4 anonim ***** válasza:
háát figyelj egy fiú akkor néz egy lányt ha tetszik neki :) én nem hallgatnék arra a másik lányra, menj oda hozzá nyugodtan, kezdeményezz, vagy ha rád néz mosolyogj rá, jelöld be fb- on és ott beszéljetek, nem veszítesz vele semmit ! :)
2014. szept. 8. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Igazából történt már olyan,hogy rám nézett,én meg egyből a szemébe mosolyogtam,de ő nem is mosolygott vissza és elkapta a tekintetét... :(

De pl. ma meg utánam fordult:)

Meg még azt vettem észre hogy már szinte mindig azon a szinten van,ahol nekem van a termem,meg skszor látom h úgy néz,hogy a fejét nem fordítja oda,csak a szemével figyel.

2014. szept. 9. 18:01
 3/4 anonim ***** válasza:
akkor meg hajrá !!!!! ne félj, nem veszítesz semmit ! :D
2014. szept. 19. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Hát,végül is igazad van! :)
2014. szept. 20. 13:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!