Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Ebben az élethelyzetben mi...

Ebben az élethelyzetben mi lenne a legjobb megoldás?

Figyelt kérdés
Szóval 31 éves férfi vagyok. Egy ideje.. (jó ideje.) egyedül. 3 műszakban dolgozom egy gyógyszergyártó egységben csupa férfival. Nem vagyok egy nagy dumás, bulizós, pláne nem disco-s, party-s fajta figura. Kinézetem 12 egy tucat.. teljesen átlag. (178cm, 70kg barna szem, haj.)Havercsajok vannak, de szintén valahol hasonló mentalitással. Barátzónás állapotban és kapcsolatban vagyok velük, míg ők néha, néha engednek az ostromnak és kiélik magukat egyszer, egyszer ha nagyon elegük van ebből az állapotból. :) Én most 3 hónapja nem voltam senkivel.. előtte meg nem is szívesen mondom ki de egy évre is rúgott ez az időszakom. Pedig nagyon kívánnám és kis túlzással azon kapom magam hogy már a lámpaoszlop sziluettjét is olykor nőnek vélem, ha nagyon elszabadul a fantázia. :D Szóval értem én hogy a nőknek ez nem feladat, és nem is igen értik meg, mert nem minden nő, és nem minden 15 percben gondol a szexre, de mi fiúk kicsit kissé mások vagyunk e téren is. Ez nem megoldás amit nekem szoktak olykor mondani a havercsajok hogy ők elvannak hosszú ideig egyedül a kezükkel. :D Meg recskázz többet.. xD Esetleg menj könyvtárba ismerkedni ha nem tudsz "rázni" egy dizsiben. :D Vagy fizess be valakinél.. hát ezen meg egyenesen kiakadtam, mert ez olyan lenne mintha egyenesen beismerném hogy hát: "jóvan.. nem megy ingyé.. A másik meg hogy vadidegennél amúgy is olyan frusztrált az ember ,pláne ha pénzt emlegetne a csaj, hát nem is tudom.. nagyon gáznak érzem ezt így. Persze nem mondom hogy olykor "szűkölős" pillanataimban nem gondolom végig ezt az eshetőséget is.
2014. szept. 7. 17:30
 1/9 Bad G-Sus ***** válasza:
csapj oda neki :D
2014. szept. 7. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
95%
Pedig a legtobb csaj olyan pasit keres mint te. Keress 1 hobbit, ami kozben csajokkal ismerkedhetsz. Pl. valami sport
2014. szept. 7. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
először is csapd ki otthon rendesen, utána indulj meg az éccakának, jól betöltve, és egy kiadósat keféljél,mert túlteng benned minden.
2014. szept. 7. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Szerintem is keress hobbit, sétálj, ismerkedj.

Szimpatikus embernek tűnsz, jó életfelfogással. :)

2014. szept. 7. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
A munka mellet nem tudom mennyi időd marad a sportra , de szerintem is mindenféle képpen próbáld meg , a volt barátomat is így ismertem meg.
2014. szept. 7. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

No igen.. a meló eléggé "sportos" :D ,mert a gyógyszereket zsákból öntjük a gépbe, közben ezer másra is figyelni kell. A müszakolás milyenségét is sokan tudjuk. Ha éjszakás vagy akkor minimum 14-ig alszol másnap. Ha délutános vagy 9-kor felkelsz és készülsz. Délelőtt.. no a délelőtt az olyan hogy legalább van szabad estéd ha bírod magad. :)


A sportra vagy akármilyen hobbira gondoltam én, de úgy áldott meg az isten hogy az elektronika érdekel, és erősítőket építek. xD Nos.. khm.. izé.. hát ez sem épp olyan hobbi amibe túlságosan bevonhatóak lennének a csajok. Mind a 3 párom úgy elvolt ezekkel, de ennyi.. :D Meg oké.. de minek? (Volt egy ilyen kérdés is anno. xD) Szóval változnom kellene, de hogy a frászba vetkőzzek ki magamból.. kemény kérdés ez magammal szemben.

2014. szept. 7. 19:31
 7/9 A kérdező kommentje:
4-es. Sétálni és szabadban lenni nagyon szeretek, de idegeneket ilyen olyan ürüggyel leszólongatni.. hát. Nem mondom hogy nem volt rá eset, és nem próbáltam még szóba elegyedni, de nem tudtam velük sehová sem tovább lépni. :) Az internetes ismerkedés meg megint olyan hogy.. nem is tudom hogy hogyan jellemezzem. Sajnos most a kor előre haladtával érzem ezt így rendesen hogy nem lesz ez így jó.
2014. szept. 7. 19:38
 8/9 anonim ***** válasza:

mi a bajod a netes ismerkedéssel? szerintem jó megoldás lehetne számodra.

kérdésedből nem igazán értettem meg mit is akarsz. egy állandó szexpartnert vagy társat?

2014. szept. 7. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Elsőként most szexkapcsolatot keresnék, persze az egy megint másik dolog hogy én általában kötődöm is. Tehát nem vagyok olyan érzelemmentes fajta, de bármiben benne lennék.
2014. szept. 7. 22:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!