Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Lányok, mit tudott az a...

Lányok, mit tudott az a bizonyos srác?

Figyelt kérdés

Az a srác, aki legtöbb esetben mindig az emlékeitekben szerepel, emlékeitekbe égett bele, de már a múlté. Még se tudtok tőle szakadni, mert valahogy más volt, mint a többi, és valamilyen okból nem jöhettetek össze?


Hogy érhetem el én is, hogy egy lány ennyire értékeljen, ennyire megszeressen?


Konkrét példa; több lánnyal is ismerkedtem már, és nem egynél a múltjából előjött az az internetes srác, akit emlékeiben mélyen őriz, mindig valami távkapcsolatból volt ez a srác, akivel akár még csak nem is találkozott a lány, még is megszerette őt.


Szeretném elérni, hogy a múltat félre tegye, és meglásson engem, mert én nem csak szép szavakkal szeretném őt, hanem tettekkel is, teljes odaadással.



2014. szept. 8. 12:59
 1/6 anonim ***** válasza:
Minden embernek van olyan gondolata, hogy van tartalekban egy ember akit barmikor elohozhat, pl. lanyoknal ez az internettes kapcsolat. Erre ne legyel irigy mivel valosaghoz nem sok koze van, az net-es beszelgeteskor sokszor olyan tulajdonsagokat gondolunk ki a masikrol ami a valosagban nincs. Inkabb az lehet a gond nem erez igazinak es meg mindig a net-es alomvilagban van. Kulonben egy jo kapcsolathoz szerintem nem kell tenned semmit, mivel ott olyan jol osszeilletek, hogy ugy erzitek minden jo koztetek csak ugy magatol, amiert mar tenni kell az mar nem az igazi, inkabb probald megkeresni vagy felismerni ki az akivel ugy kijossz hogy olyan vagy mint amilyen es o is olyan amilyen es megis jol kijottok.
2014. szept. 8. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Az internetes kapcsolat rákfenéje, hogy idealizáljuk a partnert. Ráadásul úgy, hogy a rossz tulajdonságait nem is látjuk. Így aztán természetes, hogy mélyebb nyomot hagy.
2014. szept. 9. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm válaszaitokat.

Bennem is megfogalmazódott már ez, hogy neten keresztül álomvilágba ringatjuk magunkat a másikkal szemben. Tapasztaltam is már, és kijöttem belőle.


Csak az a gond, hogy ő kijelentette, hogy nem hiszi azt, hogy őt szeretheti más is igazán (a srác bele beszélte távolról...) azóta se szerelmes igazán ő szerinte.


Erre nem tudtam mit reagálni, továbbra is ott vagyok neki támaszként.

2014. szept. 11. 14:28
 4/6 anonim ***** válasza:
Jol kell kinezni. Kb. ennyi, a nok csak abba tudnak igy belegabajodni aki jol nez ki meg nagymeno csavo a kartierben.
2014. szept. 11. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Nem vagyok csúnya, bár az önbizalmammal hadilábon állok.

Ettől függetlenül szoktunk találkozgatni, és mintha ezer éve ismernénk egymást, úgy közeledik felém mindig, mindig hozzámér, stb...

Ezért is vagyok összezavarva.

2014. szept. 11. 14:48
 6/6 anonim ***** válasza:

Az enyém nem internetes, hanem húsvér, karnyújtásnyira. Egy másik lánnyal a szívében. Nem tudom, hogy valaha is sikerül-e túl tennie magát rajta, de attól félek, hogy ha igen, akkor rájön, hogy mégis kellek neki, és késő lesz. Nagyon szeretjük egymást, ő csak barátként, én őt kicsit többként. Viszont feltűnt egy fiú, akivel egyelőre egész jól megértjük egymást. Nem tudom, hogy mi alakul a dologból. Félek, hogy a másik fiú miatt nem jön majd össze a dolog.

A probléma nálam az, hogy annyira sok mindenben hasonlítunk, és hogy nagyon hasonló az értékrendünk, meg hogy pont olyan a fiú, mint amilyet elképzeltem évekkel ezelőtt, olyan, akivel tökéletes lenne belekezdeni az első kapcsolatomba. És épp ezért nehéz kiverni a fejemből, meg mert még mindig ott van az a pici remény, amibe kapaszkodok.

Viszont az agyam tudja, hogy el kellene felejtenem, és a másik fiúra koncentrálni, mert ő lehet az aki majd elfelejteti velem ezt a srácot. A baj, hogy a szívem nem mindig akar rám hallgatni.

Bocsánat a rizsáért, meg hogy picit összeszedetlen. A lényeg az, hogy ha te lennél az a fiú, aki el tudja felejtetni a lánnyal a másikat, akkor időt kérne, és nem kifogást keresne. Kérdés, hogy képben van-e még a netes fiú. Ha igen, akkor előfordulhat, hogy hosszú-hosszú idő után lehet még esélyed, de ha nem, akkor nulla a valószínűsége, hogy valaha is összejöttök, és ez inkább kifogáskeresés, mint magyarázat, ez esetben felesleges rá várnod.

2014. szept. 11. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!