Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Lányok, főleg a tinik, egy...

Lányok, főleg a tinik, egy fiú legyen fekete hajú, barna szemű és lehetőleg barna bőrű? Jól látom, hogy ezek a fiúk jönnek be nagyon nektek mostanság, mi ennek az oka? Mi a baj az északi, barna, szőke, kék vagy zöld szemű típussal?

Figyelt kérdés
2014. szept. 8. 18:32
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
Nincs semmi baj az olyan tipussal sem.bár nekem is inkább a fekete hajú srácok jönnek be
2014. szept. 8. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
1-es, erről beszélek...
2014. szept. 8. 18:35
 3/19 anonim ***** válasza:
Én ahogy elképzelem magamban az ideális férfit, az úgy néz ki, ahogy leírtad. De közben meglátok akárhol egy fiút, aki talán szőke, vagy világos a bőre, mégis tetszik benne valami. Szóval attól, hogy az általad felsorolt paraméterekkel rendelkező fiúk tetszenek nekem, az nem azt jelenti, hogy egy másabb kinézetű ne jönne be, vagy ne lenne esélye nálam. ;)
2014. szept. 8. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
Sztem sincs problem de nekem is ok jonnk be bocs :/
2014. szept. 8. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
én ilyen típus vagyok és mégse vagyok túlságosan nagy szexgép... mondjuk nem is erőltettem meg magam e téren
2014. szept. 8. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim válasza:
Mert a magyarok egyébként sötét hajú,sötét szemű,sötét bőrű nép:)
2014. szept. 8. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
Én is úgy értettem kérdező ahogy a #2
2014. szept. 8. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
Nekem nem számít a hajszín vagy a szemszín, ezen semmi se múlna
2014. szept. 8. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
Engem zavar a világos szem. Hideg. De láttam már olyan szőke pasit aki tetszett. De tény hogy a barnák előnyben vannak viszont a barna bőrszínt nem szeretem. A fehér bőrű sötét hajú és szemű fiúk az ideálom. De ettől még megnézek olyan pasikat is akik nem felelnek meg ezeknek. Attól még nézhet ki jól.
2014. szept. 8. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim válasza:
Pont ilyen vagyok, ahogyan leírtad, fekete haj, barna szem, barnább bőr, és ráadásul nem is vagyok csúnya, a visszajelzések alapján, és így sem volt még senkim, de ez valószínűleg az én hibám. 18F
2014. szept. 8. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!