Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Lányok, főleg a tinik, egy...

Lányok, főleg a tinik, egy fiú legyen fekete hajú, barna szemű és lehetőleg barna bőrű? Jól látom, hogy ezek a fiúk jönnek be nagyon nektek mostanság, mi ennek az oka? Mi a baj az északi, barna, szőke, kék vagy zöld szemű típussal?

Figyelt kérdés
2014. szept. 8. 18:32
1 2
 11/19 Fehér Beka válasza:

6os ez nem így van!!!!!! Színtiszta magyar vagyok és mégis kékes-zöld színű a szemem,hófehér a bőröm és szőkésbarna a hajam színe. 15/L

Mellesleg a kérdésre a válaszom hogy talán a nők többsége azért szeret mediterrán kinézetű Férfiakkal/Fiúkkal lenni mert melegséget,bizalmat és nyugalmat okoz talán... én jobban csípem ha egy fiú fehér bőrű,fekete hajú ill. tengerkék színü a szeme:)

2014. szept. 8. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
Nekem jobban tetszik a kék, zöld szem, világosabb bőr. Általában. De ez nem jelenti azt, hogy mondjuk a barna szeműeket kizárom...nem ez a mérvadó.
2014. szept. 8. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
Ideálom: világosbarna haj, "kevert" szinű szem, magasabb, mint én (176 cm). Egyébként mindegy! Csak legyen idősebb és magasabb.
2014. szept. 8. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 A kérdező kommentje:
Amúgy ezeket az igényeket elnézve, tényleg a latinos vagy cigányos típus vonzóbb nektek. Már értem miért tartotok oylan sok fehérbőrű barna hajú zöld vagy kék szemű fiút csúnyának.
2014. szept. 8. 18:55
 15/19 anonim ***** válasza:
Nekem csakis a fehér bőr!
2014. szept. 8. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:

"6os ez nem így van!!!!!! Színtiszta magyar vagyok és mégis kékes-zöld színű a szemem,hófehér a bőröm és szőkésbarna a hajam színe. 15/L "

Akkor a te őseid soha nem keveredtek a németekkel törökökkel stb akik erre jártak a könnyed ezer év alatt. Értem én.

2014. szept. 8. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
A magyarok történetében 2 féle bőrszín volt jelen:a barna, a fehér.
2014. szept. 12. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim válasza:
Lássuk be..azért elég érdekes, hogyha egy ilyen fiú/férfi napbarnított bőrrel szaladgál az utcán télen. Nekem személy szerint nem igazán jön be a fekete haj-barna bőr párosítás. Legyen kedves és aranyos és akkor tuti, hogy nem a hajszíne fog érdekelni :)
2014. szept. 15. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:

nekem a barna hajú, kék szemű, fehér bőrű srácok jönnek be :)


de lehet szőke is, zöld vagy barna szemű. a fehér bőr a leglényegesebb nekem


19/L

2014. szept. 15. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!