Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Mit akarhat tolem?

Mit akarhat tolem?

Figyelt kérdés

Nem tudom mit eszik rajtam a csaj nem vagyok se izmos, sot inkabb mackos alkatu vagyok megszeretne ismerni

zaklat allandoan

tenyleg 10/10 es csaj ,edzeni jar nagyon formas a teste , okos

allitolag helyes vagyok / jokepu vagyok

de nem rendelkezem egy olyan testel ami tenyleg egy ilyen csajhoz passzolna

ez csak az en hulyesegem ? tenyleg nem tudom mit eszik rajtam atlagos vagyok ,barmelyik pasit megkaphatna



2014. szept. 8. 21:34
 1/8 anonim ***** válasza:
Kit érdekel mit eszik rajtad? Ha töketlenkedsz és visszautasítod akkor úgy kell neked
2014. szept. 8. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Próba cseresznye :) ha neked tetszik és szimpatikus, akkor miért ne adnál neki egy esélyt!?
2014. szept. 8. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
és ez ki a lónak a retkes f.. érdekli? rád mozdult? bejön? akkor nincs ami visszatartson attól, hogy a legtöbbet kihozd ebből a lehetőségből, ha csak egy dugás lesz belőle már megérte ;)
2014. szept. 8. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
te visszautasítanál egy ilyen csajt?hülye vagy?
2014. szept. 8. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
mit kene lepnem ? mit csinaljak ?
2014. szept. 8. 21:37
 6/8 anonim ***** válasza:

kezdj el ismerkedni vele... :D

menj bele ember :D

2014. szept. 8. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
minimum elhívod valahová, elkéred a számát, elviszed sétálni, megdugod.... feleségül veszed?!! de felásathatod vele a kertet is ha neked az jön be.
2014. szept. 8. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 viktorvarga ***** válasza:
dug d meg gyorsan,de úgy mintha azlenne az utolsó alkalom,jól éld ki magad..és ha utana is marad akkor utana is d.ugd meg.mindent szarj le.
2014. szept. 8. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!