Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Fiúk-Lányok! Mit tegyek?

Fiúk-Lányok! Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Kezdem avval 19 éves vagyok, nem rég lett autóm, és jogosítványom. E mellett munkahelyem és albérletem. Na viszont 2 éve szerelmes voltam egy lányba aki akkor észre sem vett és elutasított. Viszont mióta az életem változott és úgy mond van "vagyonom" ez a lány keres, érdeklődik, és állítása szerint szeret. Szerintetek mennyire befolyásolta az hogy az életem megváltozott és nem busszal járó fiú lettem. (A lány nagyon szép és vonzó. Bárkit megkaphat típus) Én viszont már nem szeretem. De tapad rám.

2014. szept. 9. 17:16
 1/4 anonim ***** válasza:
Mondd meg neki, hogy nem szeretnél tőle semmit. Nem kell tudnia a kétségeidről, egyszerűen mondd el, hogy semmi nem lesz köztetek.
2014. szept. 9. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Dugd meg aztán dobd ki.
2014. szept. 9. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Megér egy patront, nem?
2014. szept. 9. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
dugd meg és nevesd ki hogy na ugye meglettél,és most húzás a fszba,
2014. szept. 9. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!