Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » A lányok tényleg csak a bunkó...

A lányok tényleg csak a bunkó pasikat szeretik?

Figyelt kérdés
Gyakran olvasom hogy a lányok nagy része az olyanokat szereti.Én olyan romantikus,gyengéd fiú vagyok és sajnos a lányokkal nem tudok bunkó lenni így tényleg nem fogok barátnőt találni ?
2014. szept. 9. 17:58
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
Nem.
2014. szept. 9. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
50%
Majd kihozzák belőled az állatot a nők.
2014. szept. 9. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
a ritka helyeseket is szeretik meg a pénzeseket is
2014. szept. 9. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
romantikus, gyengéd azt felejtsd el gyorsan, ha csajt akarsz dugni! én is ilyen puhapöts lennék, de ha csajozni akarok hamar megtanultam durvább lenni, a siker érdekében
2014. szept. 9. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:

melyik lány érdemli a romantikát úgy őszintén ? jobb ha leszoksz róla,magadat károsítod csak :D


ki szereti már a mai világban? senki.dugni viszont mindenki,ezen gondolkodj.

2014. szept. 9. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
94%

Ezt bírom.... a sok szerencsétlen nyomi, akinek nem jön össze a csaj, mert akkora papucsok, hogy a lábamon hordhatnám őket kitalálta, hogy a nők felszínesek, a velük lévő pasik meg bunkók. Elárulom, a bunkónak nevezett pasik az esetek többségében csak magabiztosak és ez az amit a nők keresnek. Nem a pénz, nem a Merci, hanem a kiállás. Persze mingyárt befut a sok megkeseredett lúzer, hogy "hát ez nem így van, a nők meg ostobák, mint a főd", aztán a százalékom szép lassan elkezd lemenni, úgy saccolom olyan 15-17 százalékig megy le, ez azért szépen reprezentál valamit azt hiszem.


Attól még, hogy egy tutyimutyi vagy nem kell a sikeresebbeket bunkónak nevezni. Én se mondom másokra, hogy burzsuj, csak mert sportkocsival jár, én meg Skodával.

2014. szept. 9. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
Hát igen hasonló típusú pasi vagyok és már énis belefutottam olyan csajba aki szakított a pasijával(egy s$gg@rc volt a gyerek). Majd jöttem én pont az ilyen romantikus idiótaságaimmal... lerázott. Majd megint összejött egy menő gyerekkel... :D annyira nevetséges az egész, de ő tudja
2014. szept. 9. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:
Én nekem van önbizalmam csupán azért tettem fel a kérdést mert az osztályban szinte minden lánynak ilyen a pasija k..rváza a barátnőjét a telefonba ez miatt kérdeztem.
2014. szept. 9. 18:06
 9/19 anonim ***** válasza:
nem!akik azt mondják egyesekre h papucs/puhap*cs pont azt fogja az aktuális pasiban hiányolni,h miért nem tud figyelmesebb,kedveseb lenni 20/L
2014. szept. 9. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
77%

Talán megnyugtat, az én párom is romantikus és gyengéd alapból, de ugyanakkor tud határozott és férfias (azaz kicsit rámenős) is lenni. Ami nem egyenlő a bunkósággal, főleg nem egy nővel, pláne a barátnőjével való bunkósággal.

Sajnálatos, hogy sok mai lány inkább eltűri a tiszteletlenséget, csak ne legyen egyedül, mert az olyan ciki.

2014. szept. 9. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!