Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » A lányok tényleg csak a bunkó...

A lányok tényleg csak a bunkó pasikat szeretik?

Figyelt kérdés
Gyakran olvasom hogy a lányok nagy része az olyanokat szereti.Én olyan romantikus,gyengéd fiú vagyok és sajnos a lányokkal nem tudok bunkó lenni így tényleg nem fogok barátnőt találni ?
2014. szept. 9. 17:58
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
Romantikus típus vagyok, igaz jóképű, magas, intelligens is. Eddig minden barátnőmet az udvariasságommal szedtem fel és sikerült is egy kivételével mindet megtartani (értsd, a többivel én szakítottam). Szóval ostobaság az, hogy a nők a bunkó pasikat szeretik. Az a baj, fogalomzavarban vagytok. A bunkó nem egyenlő a határozottal, ahogy a romantikus sem a tutyimutyival. És hogy egy kis reményt adjak Neked: a szerelmem imádja a romantikát és hogy ilyen kedves vagyok. Ráadásul eszméletlen szép lány és legalább ennyire intelligens, jó szívű. Szóval főnyeremény. Simán fogsz találni :)
2014. szept. 9. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:

Hapsi vagyok és én is úgy látom, hogy a bunkó hapsikat szeretik a nők leginkább - bármennyire is tagadják. Hogy miért?

Mert tanulhatnak tőlük bunkóságot; mert biztonságban érzik magukat mellettük - hiába kap a szeretett bunkójától néha 1-2 taslit, akkor is az kell nekik; mert a megközelíthetetlenség, "nem szólhat más hapsi hozzám" a menő ma, amit egy ilyen ember tud biztosítani a nőnek.

2014. szept. 9. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim válasza:
Rábsztunk öcsém. Igen, a maiaknak a sok ecsetköcsög kell, tökmindegy milyen barom, ha jól néz ki már dugnak is. Szevasz.
2014. szept. 10. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:

Továbbra is csak egy sztereotípia, hogy a bunkó pasik kellenek a nőknek.


Arra nem gondoltatok, hogy rossz körökben próbálkoztok? Mert egy kocsmában elhiszem, hogy egy bunkó pasi már főnyeremény egy borvirágos arcú fogatlan alkeszhez képest.

De hogy egy értelmes, okos, szép lánynak biztonságérzet, határozottság a férfi részéről, törődés, odafigyelés, kedvesség vele és a barátaival szemben sokkal imponálóbb, ebben 100%-ig biztos vagyok.


A HATÁROZOTT FÉRFI MÉG MINDIG NEM EGYENLŐ A BUNKÓVAL, csak szegényes a szókincsetek...

2014. szept. 10. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:

Utolsó:

"Arra nem gondoltatok, hogy rossz körökben próbálkoztok?"


Szerinted csak egyfajta gondolkodású nőnél próbálkoznak a sikertelen hapsik? Azért az furcsa, hogy mondjuk 10 nőből jó, ha 2-nél sikert érünk el...

2014. szept. 10. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:

Nem gondolom így, viszont azt el tudom képzelni, hogy van aki minden napját valami kocsmában tölti és más csajozási lehetőségeket nem is ismer. Aztán csodálkozik, hogy rossz az élet.


Elárulom, rengeteg lány vágyik arra, hogy pl. utcán leszólítsa egy értelmes, jóvágású krapek.

2014. szept. 10. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:

Volt egy balesetem a biciklimet elkaszálta 1 autó, sok gyógyszert szedtem, mellékhatások ingerlékenység, kedélyállapot ingadozás, esetleges dühkitörés. A gyógyszerek lecseréléséig 3 hölgyet is felszedtem, vagy inkább ők engem röpke 8 nap alatt :)


A váltásra akkor került sor, mikor már anyámmal is őrjöngtem és rájöttem itt valami nincs rendben. Az óta eltelt 4év és és hiába álltam vissza a kedves, figyelmes stílusomra, lekoptat mindenki.


Beszélgettem pár hete 1ik hölgyek, akivel baráti viszonyban vagyok az óta is erről. Őszintén bevallotta ő a kihívást látta bennem, hogy megváltoztasson a szerelmével. Valamint imponált neki a magabiztosságom, a félelem nélküli arckifejezésem.


Bár szerintem csak a feldagadt fejem a begipszelt kezem, és a fejemen levő varratok vonzották, esetleg tényleg a bunkókhoz vonzódik?

2014. szept. 12. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
44%
Csak annyit mondanék, hogy bunkó, menőgyerek stílussal fel tudod szedni a nők egy kis részét, de érdekes módon most sincs barátnőtök, nekem viszont aki kedves és törődő hosszú, boldog párkapcsolataim voltak és van jelenleg is.
2014. szept. 12. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:

Kedves utolsó senki nem írta, hogy az általad emlegetett kategóriába tartózik :)

Lehet nem ide szántad a mondandódat?

2014. szept. 12. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!