Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Az osztályomból 4 lánynak...

Az osztályomból 4 lánynak nincs párja szalagavatón. Tudnátok nekünk segíteni?

Figyelt kérdés

Azért én írom ki a kérdést, mert csak én vagyok fenn gyakori-n.

18-19 éves lányok, az egyikünk 160cm alatt van, két lány 165 körül, és egy 170 felett. 4. kerületi suliba járunk.

19-22 éves fiúktól szeretnénk segítséget kérni.

Köszönjük!!!



2014. szept. 10. 16:53
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Küldesz róluk képet priviben?

19/F

2014. szept. 10. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Ha kérhetném, akkor privátban írjatok, kort megadva, esetleg facebook-ot belinkelve :)
2014. szept. 10. 16:55
 3/11 anonim ***** válasza:
A legjobb csajt lestoppolom! :D De csak ha egy randira is elvihetem...:D
2014. szept. 10. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
haha :) írj privátban, írd le, hogy milyen magas vagy, hol laksz... és facebook, ha gondolod :)
2014. szept. 10. 16:58
 5/11 anonim ***** válasza:

haaaaaa légyszi majd írjátok már majd le, hogy sikerült-e így párt találni, kíváncsi vagyok :D


de egyébként tényleg nem ismertek senkit élőben, akit megkérhetnétek, kísérjen el titeket?!

2014. szept. 10. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Nálunk ez úgy működött a suliban, hogy az alattunk lévő osztályból kértünk fel fiút/lányt ha kellett.
2014. szept. 10. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Lehet, de akiket én eddig megkérdeztem, azok mind nemet mondtak :(
2014. szept. 10. 20:31
 8/11 anonim ***** válasza:
8%

Akkor borítékolva a megoldás, rondák a hölgyek :(


Nálunk is ez volt a bányaszökevényeknek nem lett párja, ezért kicsesztek vagy 15 emberrel, köztök velem is. Így a dögös 3adikas csajszi helyett a magam 180cm, 77kg-jával összepárosítottak egy 152cm-es 130kg-os szépséggel.


A köcsög tánctanár kin magyarázta mit kell csinálni, hogy kell felemelni a partnert, látszódjon a szenvedély, a vágy a szerelmes táncosok szemében stb. (Hát a b*** k*** édes a***át!) Meg kioktat milyen nyomorék vagyok még a partneremet sem bírom a fejem fölé emelni, ha nem egy 40-45kg-os női csontváz lett volna az oktató, levertem volna a bugyuta fejét.


Tönkre vágta a hátralevő időmet az iskolában, mindenki ezzel cikizett...


Már előre sajnálom a leendő partnereket, tolmácsold feléjük a részvétemet, köszönöm!

2014. szept. 12. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Basz*d utolsó jó nagy tirpák vagy.Miért ne lehetne egy dundi lányra szerelmesen ránézni,csak a színjáték kedvéért?Megjegyezném nekem is az utolsó pillanatban sikerült párt kerítenem holott 172 centis,57 kilós,jó alakú,elvileg szép arcú,rendes,humoros csaj vagyok.(Én mondjuk lány suliba járok összesen kb. 5 fiú ha van.)
2014. szept. 13. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
6%

Remek jó neked, az én osztályomban viszont 3 csajra jutott 34 fiú, de így sem sikerült nekik :)


Miért néztem volna rá szerelmesen, amikor miatta nem lehettem a szerelmemmel? Sokkal inkább undorral és dühvel kellett volna rá néznem, nem pedig közönnyel...

2014. szept. 13. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!