Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Ismerkedne valaki, mert...

Ismerkedne valaki, mert nagyon szeretek igy új emberekkel megismerkedni akár hosszútávra is!? 15/L

Figyelt kérdés
15 éves vagyok. Szeretnék fiúkkal ismerkedni. Tudom jönnek majd a hogy nézel ki kérdések ugyhogy itt van: nem mondanám magam csúnyának. De gyönyörűnek se. Szerintem teljsen átlagos vagyok. Az a fajta akivel az embereknek nincs semmi baja de pár perc mulva elis felejtik. Kék szem. Világos barna haj. Elég alacsony vagyok. 165 cm. Annyit szeretnék kérni hogy akik írnak adják már meg a skype felhasználo nevüket vagy ilyesmit mert ott könnyebb chat-elni. Akik irnak kérlek nézzenek ki valahovy. Ez iszonyat bunkon hangzik. Elnézést. Nem kell modellnek lenniük csak valahogy mégis azért. Én se vagyok top ezért nem nagy az elvárásom de minimálisan. Igényes legyen stb. Ha helyes valaki mondjuk ahoz van szemem de nem hiszem hogy olyan srşc szoba állna velem. Várom a jelentkezőket. Remélem nem tüntem felületes libának mert nem állt szándékomban.
2014. szept. 10. 18:08
 1/4 anonim ***** válasza:

írj ha akarsz

egy próbát megér xd

2014. szept. 10. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Érdekes hogy még senki sem írt, a lányok ismerkedős kérdéseit általában elárasztják :D

csak gondoltam ideírom, ismerkedni nem akarok, mert van barátnőm, de sok sikert :)

2014. szept. 10. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
írj :) 17/F
2014. szept. 10. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Pedomacival vigyázz, mert mindjárt jön ismerkedni.
2014. szept. 10. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!