Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Hol érdemes megismerkedni?

Hol érdemes megismerkedni?

Figyelt kérdés
Az a helyzet, hogy nem igazán járok el szórakozni. Neten próbáltam az egyik társkereső oldalon ismerkedni, de nem jött be, mert akit ott megismertem pasit, az csak ágyba akart vinni. Hol érdemes szerintetek ismerkedni?
2014. szept. 5. 11:51
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Itt. :) Hol laksz?
2014. szept. 5. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
itt xd
2014. szept. 5. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Magas labda: Itt.


Ne parázz, úgyis a leglehetetlenebb helyzetben sikerül majd megtalálni.. :)

2014. szept. 5. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

"akit ott megismertem pasit, az csak ágyba akart vinni"


Miért te nem akarsz szexelni? Akkor minek ismerkedsz?

2014. szept. 5. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Azért, mert én kapcsolatot szeretnék, nem pedig egy éjszakás kalandot.
2014. szept. 5. 14:50
 6/12 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy? Meg melyik megye?
2014. szept. 5. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

A hosszútávú kapcsolatok egyik alappillére a jó szex. Megismerkedsz valakivel, aki szintén hosszútávú, komoly kapcsolatot akar. Egy ideig ismerkedtek, randiztok, bejöttök egymásnak. Eltelik mondjuk 2 hónap, lefekszel vele, mert már úgy gondolod, eljött az ideje és biztos ő is komolyan gondolja, ha eddig várt. Lesz egy iszonyat szar szex, amit az életben többet nem akarsz átélni. Ezzel ugrott a pasi, igazából egy éjszakás lett - mert egyszer feküdtél le vele -, közben elcsesztél 2 hónapot :-P


Ismerkedj, szexelj jókat és ha megtalálod azt a pasit, akivel jó a szex, úgy is lesz folytatás (mert ha neki is jó ő is akarni fogja) és kiderül, hogy más területen is passzoltok -e és ha igen komolyra fordulhat.

Nem vesztegeted az időt, te is jókat szexel és élvezed ...

2014. szept. 5. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
:)Hát, ezt én nem így gondolom. Nem fogok minden jelölttel egyből lefeküdni, hogy megnézzem, hogy milyen az ágyban.
2014. szept. 5. 15:00
 9/12 anonim ***** válasza:
Pedig elég fontos, elég sok minden múlik rajta egy kapcsolatban :-P
2014. szept. 5. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Én kapcsolatot szeretnék.Ha már az elején lefekszek valakivel, gondolod, hogy abból kapcsolat alakul ki?Szerintem nem.
2014. szept. 5. 15:05
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!