Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Fiúk-lányok, akárki? Segítene...

Fiúk-lányok, akárki? Segítene valaki?

Figyelt kérdés
Közeledik, járt utánam egy pasi, de nem szingli. Ha szingli lett volna, teljesen egyértelmű, hogy akar valamit, már másoknak is feltűnt, hogy túl barátságos, nem titokban közeledett, de így? Kérdezgetett a pasikról, van-e valaki a láthatáron. Mire én, mindig van, de sok a szélhámos, olyan is akad, akinek bnője van, mégis sokszor közeledik felém. Erre magára vette, pedig nem rá céloztam, hanem egy pasik srácra... Utána furábban viselkedett, nm jelentkezett, aztán talán került is. Most újra jóban vagyunk, azaz nem is volt rossz a kapcsolat, csak megszakadt. Kifogás persze volt, de elég gyengusz, sőt, megérdemelte volna, hogy beolvassak neki, de nem ér annyit, ha ilyennel áll elő... Most barátkozik? Ilyenkor ti pasik hogyan élitek meg a dolgokat? Játssza nekem az agyát, néha olyan érzésem van, hogy van valami a háttérben, máskor meg nem is tudom...

2014. szept. 10. 19:15
 1/4 A kérdező kommentje:
*hanem egy másik srácra
2014. szept. 10. 19:15
 2/4 anonim ***** válasza:
Magára vette amit mondtál. De ki nem tette volna? Ő keresett fel téged, vagy te őt?
2014. szept. 10. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Osszefutottunk mondhatni.
2014. szept. 10. 20:32
 4/4 A kérdező kommentje:
Akkor mostmar csak baratkozik?
2014. szept. 10. 20:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!