Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » A férfiaknak azért nehezebb,...

A férfiaknak azért nehezebb, mert a nők a legnehezebben elérhető tulajdonságokat várják el a férfiaktól?

Figyelt kérdés

Szerintem manapság a legnehezebb tulajdonságok az önbizalom, határozottság, határozott fellépés.

Erőssnek lenni a mai világban agyon nehéz talán a legnehezebb. Ugyanis rengetek megpróbáltatás van a mai világban, munkahely, társadalom, élet stb.

Önbizalmat megteremteni a mai világban nagyon nehéz, amikor a médiából, meg mindenhonnan az jön, hogy mi a tökéletes és az "jó".

Határozottsághoz erő kell, amit nehéz megteremteni, hiszen a kötelező katonaság is megszűnt.


A nők ezt elvárják. DE ha egy nő határozatlan, önbizalomhiányos stb, akkor egy férfi max aranyosnak fogja titulálni és összejön vele-


2014. szept. 11. 18:54
 1/10 anonim ***** válasza:
az önbizalom azt jelenti, hogy elég tökös vagy ahhoz, hogy leszard a sok szemetet, amit a média beléd sulykol. ha ez nincs meg benned, akkor a kapcsolatban sem lehetsz domináns fél, és a legtöbb nő ezt szeretné :)
2014. szept. 11. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Részben ez is közrejátszik,a másik meg a jóképűség ami befolyásol sok dolgot,de hát ugye azon hogy milyennek születsz nem igazán lehet változtatni...
2014. szept. 11. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Az önbizalom nem elvárás, de ha az életet megpróbáltatásként éled, nem lesz előnyödre. A leírásból látszik, hogy te is erős önbizalomhiánnyal küzdesz... Ez nem gond, mert ha megismersz valakit, előtte úgyis ki fogsz bontakozni. Rengeteg embernek nincs önbizalma, ellenben van párja, szóval az önbizalomhiányra nem lehet fogni.

Én is erősen küzdök ezzel, nem járok társaságba, mert szerintem nem tudnék normálisan viselkedni egy rakás piás között, de mégis van barátom, és tudom, hogy értékes ember vagyok.

L23

2014. szept. 11. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
59%

3-as ez szép és jó,de egy lánynak ezerszer könnyebb ismerkedni a mai világban... egy srác ha már átlagos kinézetre,már nincs esélye semmilyen lánynál...

míg egy átlagos lányra kb. 200 srác ugrik rá egyből,és csak ki kell választania melyiket szeretné...

2014. szept. 11. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
31%

Ez egy *****. Igenis elvárom attól a férfitól, akit a páromnak fogadok, hogy erős legyen, pontosan abban az értelemben, amire te is gondolsz. Ennek két oka van. Egyrészt szükségem van arra, hogy számíthassak, támaszkodhassak rá, akár szükség esetén meg is védjen, ez nyújtja azt a biztonságot, amire egy kapcsolatban szükség van. Másrészt egy magamnál gyengébb embert nem tudnék tisztelni, így pedig a társamnak tekinteni.


Hozzáteszem az önbizalomhiányos lányok éppúgy bosszantanak, mint a fiúk, de nyilván te is megértheted, hogy ez mért ébreszti fel egyes férfiakban a védelmező ösztönt. Ez, amit te most firtatsz, ez a nemi szerepekről szól, de nem a társadalmi elvárás szintűről, mint a főzés, mosás vasalás, hanem a genetikailag belénkprogramozott fajtáról, mint hogy miért vonzó a széles csípő, a karcsú derék, és a nagy mell.


Ez olyan, mintha én azon rinyálnék, hogy miért ijednek meg a férfiak az erős nőktől, és biztos vagyok benne, hogy te erre tudnál válaszolni.


Egyébként pedig elképzelni nem tudom, miféle tévképzet az, hogy attól bárki is egy centivel is erősebb lesz, hogy hónapokig vagy évekig csicskáztatják katonaság címén. A médiára sem kell kenni, bár van befolyásoló szerepe, ez tény. Erről általában három ember tehet: te, és a szüleid. Lehetsz bármilyen, minden embernek vannak értékei, és a szülők dolga ezt megtanítani a gyerekeiknek. Ha pedig ők nem tették meg, akkor ez a feladat egyedül rád hárul.


Nem picsogni kell, hidd el, időnként mindenki bizonytalan. De ha tisztában vagy az értékeiddel, és mindig a legjobb tudásod szerint cselekszel, akkor nem kell úgy tekintened magadra, mint egy csődtömegre.

2014. szept. 11. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
0%

3-as vagyok.

4-es, ne túlozz már, lányként szerintem jobban tudom, hogy mennyi esélye van az "átlagos" fiúknál a lányoknak. Ezzel az átlagosozással csak annyi a gond, hogy nálatok ez az átlagos külső fogalmát meríti ki, pedig egy átlagos külső egy jó személyiséggel párosítva ezerszer jobb, mint egy szimpla helyes srác. Csak ezt nem vagytok hajlandóak elhinni. Ha azt gondolja valaki, hogy azért nincs barátnője, mert átlagos a külseje, akkor azzal saját magát becsüli le, mert ha meg merné mutatni a személyiségét, lehet, hogy nyert ügye lenne (például a jó humorú srácokat imádják a lányok).

Nem tudom, én nem top 10-es fiúk között nőttem fel, voltak helyes fiúk körülöttem, de kigyúrt janik vagy emós/páva cuclik nem voltak. Személy szerint az "átlagos" fiúk társasága vonz, míg a hű de helyeseké valószínűleg kifejezetten taszítana, mert egy átlagos fiú emberibben képes viselkedni, és nem érzem magam ufónak köztük, pedig én is válogathatnék...

2014. szept. 11. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Bocs, javítok: mennyi esélye van az "átlagos" fiúknak a lányoknál
2014. szept. 11. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Szerintem más okok is közre játszanak.

Hiába van önbizalmam és tudom mit akarok, mégis egyedül vagyok (kategória alapján gondolom a párkapcsolatra utal a nehézség).

2014. szept. 11. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
0%
A férfiaknak nem nehezebb. Férfiként bőgni, hogy rossz helyzetben vagy kb olyan, mint easy mode-ban meghalni egy videójátékban. totálisan gáz és trágya dolog.
2014. szept. 11. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

"Önbizalmat megteremteni a mai világban nagyon nehéz, amikor a médiából, meg mindenhonnan az jön, hogy mi a tökéletes és az "jó"."

Szerinted ez visszafele nem működik? A médiában nem mutogatnak felfújt csöcsű nimfókat? A lányokon nincs semmiféle nyomás, megfelelési kényszer?

Egyébként ha próbálkoztál volna BÁRMIVEL, h fejleszd magad, tudnád, h az apróbb sikerek is önbizalmat adnak. Legyen az egy sikeres nyelvvizsga, vagy hogy több hetes edzés után le tudtál futni 5 kilómétert. Ezek az apró örömök és sikerélmények adnak az embernek erőt a folytatáshoz. Ajánlom neked is, h kezdjél bele vmi értelmesbe az önsajnálat helyett!

2014. szept. 11. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!