Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Ha társkeresőn nem megy,...

Ha társkeresőn nem megy, akkor az életben sem?

Figyelt kérdés

nem megy társkeresőn az ismerkedés... én egyszerűen nem tudom, milyenek a lányok, de akármilyen kedves, személyreszabott üzenetem van, 90% nem válaszol, a fele meg se nézi az adatlapom.

pedig nem tartom magam rossz pasinak. Az életben is igy menne?


2014. szept. 11. 23:39
 1/5 anonim ***** válasza:
A társkereső annyit ér mint az EZO tévé.. csak szólok, a legtöbb fake bot profilokkal van feltöltve ha nem vettétek volna még észre.
2014. szept. 11. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

A társkeresőn egy nő hétszáz üzenetet kap per nap, kedvére válogathat, ráadásul, azok a lányok, akik társkeresőn vannak nem véletlenül nem találtak eddig párt, nagyjából senki nem jó nekik.

Az életben ismerkedni ennél jóval egyszerűbb, bár mindenképpen nagyobb önbizalom és bátorság kell hozzá.

2014. szept. 11. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
hát remélem, a munkában nincs lehetőség, csak úgy leszólitani az utcán nincs merszem :(
2014. szept. 11. 23:55
 4/5 anonim ***** válasza:

Én is pont így vagyok ezzel. Mivel más lehetőségem nem volt, azért próbálkoztam társkereső oldalakkal, mint egyetlen, akkor még reálisnak tűnő lehetőséggel. De aztán óriásit csalódtam, most már látom, hogy milyenek a lányok, nők.

Erről persze nyilván nem az internet tehet, mert az csak egy eszköz, amely segíteni próbálna, ha az emberek is úgy használnák. Csak sajnos az ismerkedés az egy kétoldalú folyamat, és ha az egyik fél eleve nem is akarja ezt, akkor már meg is ette a fene az egészet; ekkor már a technika sem tud segíteni.

A válaszolás tényleg csodaszámba megy, és eleve nem is könnyű így látatlanban levelet írni úgy, hogy a címzett még ki sem tölti a bemutatkozását. Mintha nem is akarnának itt ismerkedni a nők. De azt külön ki kell emelni, amikor mindenféle dolgokat írnak a bemutatkozásban, - már akik írnak, - és arra meg képtelenek, hogy legalább egy mondatban válaszoljanak. Nem hiszem, hogy mindenki olyan sok levelet kapna. Ha már felregisztráltak, akkor tartoznak ennyivel a másik félnek. Ezzel önmaguknak mondanak ellent, de ez az egész még visszaüthet rájuk, mert ha ennyire nem akarnak ismerkedni, vagy válogatósak, akkor ők is egyedül maradhatnak. Jó lenne, ha lejjebb adnának az igényeikből, mert tökéletes ember nem létezik.

2014. szept. 12. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ha a tarskereson nem választanak ki, akkor nem vagy elég jó az élő ismihez sem.
2014. szept. 12. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!