Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Társkeresőn hogy vágjak...

Társkeresőn hogy vágjak vissza annak, aki szimplán nem válaszol?

Figyelt kérdés
Le "hülyepitsázni" nem akarom, de be akarok valamit szólni az ilyeneknek, ne tűnjön nagyképűnek. Arra gondoltam, hogy "oké, kár hogy őszintén közeledtem, de ha reagálni sem tudsz semmit, akkor nem is érdemled meg, hogy ismerjük egymást, na ne is irj, szevassz" de ez olyan nagyképű.
2014. szept. 2. 11:27
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
Minek akarsz visszavágni? Ha ilyet kapnék akkor magamban még úgyis lennék, hogy nem is baj, hogy nem válaszoltam neked, ha egy ilyen miatt besértődsz...
2014. szept. 2. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim válasza:

Ne legyél gyerekes.Ha nem ír,ne írj neki többet,felesleges.Egy társkereső olyan mint egy nagy falu,a nők általában kibeszélik a pasikat,ha egyikkel hülyén viselkedsz,nem kell sok idő és tudni fogja a többi is.


Ha nő vagy,és pasira ráírtál,az elég gáz,nehogy írj neki mégegyszer.

2014. szept. 2. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 A kérdező kommentje:
milyen ilyen? Megpróbálok közeledni hozzá, és igy le kell sz.arni a másikat? Akkor inkább reagáljon igy hogy "pff majd pont te, bocsi én átlag feletti nő vagyok, átlag feletti pasi kell nekem, te sosem jutsz el odáig kisapám" esküszöm ez 10x jobb reakció lenne...
2014. szept. 2. 11:31
 4/28 A kérdező kommentje:

pasi vagyok :)


gyerekes... és a másik kategória mitől jobb, hmm, EGOIZMUS??!

2014. szept. 2. 11:32
 5/28 anonim ***** válasza:
Akkor meg elkezdenél pattogni, hogy mekkora egy r*banc, blablabla.... szerintem elég egyértelmű az ha nem kapsz semmi választ.
2014. szept. 2. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 SullaFelix89 ***** válasza:
Szánalmas vagy kérdező.
2014. szept. 2. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
Jajj, ekkora értelmi szinten miért is vagy társkeresőn? Vagy csak partyt keresel instázáshoz?:D
2014. szept. 2. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 A kérdező kommentje:
akik visszairtak, sosem kezdtem el pattogni nekik... na de valaki irjon már be valamit :D
2014. szept. 2. 11:34
 9/28 anonim ***** válasza:
Azért nem kezdtél el pattogni, mert nem olyan mondatot írtak mint amit te. Ne legyél már ennyire hülye.
2014. szept. 2. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 A kérdező kommentje:
rendben, be lehet fogni álszent majmok, úgy beszéltek, mintha teljesen természetes lenne az a nagyképűség, hogy nem válaszolunk a másiknak, még akkor sem, ha történetesen nem dugótársat keresek...
2014. szept. 2. 11:37
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!