Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Van egy lány akit már 2...

Van egy lány akit már 2 hónapja ismerek, és szeretnék neki szerelmet vallani, csak most kicsit közbetettek a szülei. Részletesen lent (? )

Figyelt kérdés
Az lett volna, hogy most szombaton találkoztunk volna valahol, és én ott, személyesen szerettem volna elmondani neki ezt... de most nem tud jönni, mert a szülei nem akarják elengedni, meg ugye lesz ez a f@-szom sziget fesztivál vagy mi a br3, és a szülei most oda akarják elrángatni... azon gondolkozom, hogy face-en kéne neki leírni, de nem nagyon akarom ott, mert az gyíkoknak való hogy a monitor mögött csajozni... :P de már nem nagyon akarok várni, és már vontatott is lenne ha még egy hetet várnék... valami megoldás?..

2014. szept. 12. 21:03
 1/6 anonim ***** válasza:
Menj te is oda ahova a lany!
2014. szept. 12. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 RRR ***** válasza:
vedd rá,hogy legyen beteg szombatra és menj beteglátogatóba hozzá
2014. szept. 12. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

1. Hát, ha tehetném... de szerintem engem nem engednének oda egyedül, és pénzem sincs rá... :c

2. nem szeretném ha miattam lebetegedne, bűntudatom lenne, és most sincs teljesen jól, de mégis viszik... :/

2014. szept. 12. 21:08
 4/6 anonim ***** válasza:
#3 a betegseget lehet szinlelni is bar az nem a legjobb! A lany akar menni arra a szigetre?
2014. szept. 12. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
járás meg minden nélkül minek vallanál szerelmet?
2014. szept. 12. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

3. Nem, nem akar menni, jönne ő is inkább velem... :c

4. megemlítettem hogy nem akarok vele járni?.. vagy ez honnan jött?... :P

2014. szept. 12. 21:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!