Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Segítene valaki? van egy lány...

Segítene valaki? van egy lány akit szeretek de nem tudom hogyan kezdeményezzek. Ha valaki segítene priviben részletesebben írok a dologról.

Figyelt kérdés

2014. szept. 12. 17:10
 1/5 anonim válasza:
Írhatsz:)!
2014. szept. 12. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szerintem nyugodtan kiírhatod ide is :) többen látják,többen tudnak tanácsolni!
2014. szept. 12. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:

Szia!


Írd meg részletesen a történeted. :) Hátha én is tudok segíteni. :)

2014. szept. 12. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
van egy lány 7 éve ismerem, 4-5 éve nem találkoztunk.Eleinte csak azt hittem barátkozni szeretnék vele de 3 éve rájöttem hogy szerelmes vagyok belé.Azóta soha nem találkozok vele, néha látom az utcán, de akkor mindig a barátnőivel van, és akkor nem merek odamenni hozzá mert félek hogy nem igazán foglalkozna velem.Telefonszámát nem tudom, közösségi oldalakon nincs fent.suliban mindig később végzek mint ő, reggel korábban indulok mint ő. Tudom hol lakik de félek hogy ha odamennék és becsengetnék hozzá elijeszteném, esetleg egy kicsit zaklatásnak tűnne. Nagyon szeretnék vele összejönni de nemtudom hogyan csináljam.Mit tegyek? Hogyan kezdeményezzek?
2014. szept. 12. 17:29
 5/5 anonim válasza:

Hasonló dilemmában vagyok én is annyi különbséggel, hogy az illető elérhetőbb.


De szerintem meg kell próbálni, mit veszíthetsz. Legalább meg tudod, hogy van-e értelme rá időt pazarolnod, vagy továbblépsz és keresel mást, akivel kölcsönösen is szerethetitek egymást. És ki tudja? Lehet, hogy te is bejönnél neki.

2014. szept. 12. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!