Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Tetszik egy fiú, akivel...

Tetszik egy fiú, akivel együtt játszunk. Hogy kerülhenék közelebb hozzá?

Figyelt kérdés
Megismertem egy fiút, és mint kiderült ő is nagyon szeret codozni, meg én is. Ezért elkezdtünk együtt játszani, közben pedig skypeolunk. De nekem egyre jobban tetszik a fiú, ő nem tudom mit gondol rólam, de szeretném más oldalról is megismerni őt, csak nem tudom hogyan kezdhetnék neki. Ötletek?:)

2014. szept. 12. 21:33
 1/4 anonim ***** válasza:
Mondjuk azert a korod elegge jo lenne tudni... Szerintem hivd el valahova egyet, ami pont kapora jonne nektek, egy udito, egy kave, egy pizza, vagy barmire, s kezdjetek el beszelgetni egymas apro bajairol. Akar felelsz vagy mersz :P Mindig csak a kezdet nehez, aztan majd haladsz az arral meglatod ;)
2014. szept. 12. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Én 18, ő meg 20:) Igen tudom, hogy ezt kéne tenni, de félek, hogy nem tetszem neki és akkor rögtön elutasít, és utána már nem is játszanánk emiatt.:/
2014. szept. 12. 21:47
 3/4 anonim válasza:
hát... a mai világban tom nem nagy dolog, de én is lány vok és megértem h kicsit azért félsz elhívni egy fiút csak úgy, de sztem ezt akkor tedd meg csak, ha látsz bizonyos jeleket.. mondjuk bókol neked, v csak mond vmi kedveset, kérdezősködj kicsit, milyen lányok jönnek be neki, persze csak finoman... ha találsz jelet, akk léphetsz a kövi szintre és elhívhatod ;)
2014. szept. 13. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
(1-es vagyok) Ha nem hangoztatod hogy randi, akkor nem lesz gaz...azaz ugy ertem, ha ugy mondod a sracnak, hogy "he xy nincs kedved meginni egy uditot" vagy "ugy beulnek egyet valahova csak nincs kivel, nem josz el" s ha mar osszejott a talalka, akkor finoman kezded kozeliteni a dolgot. Mondd valamit, s beszolsz, hogy "de kedves vagy" "ez ugy tetszik" vagy te tudod nah miket mondanal, de ha igy kozelited meg akkor nehany %ban nagyobb az eselyed, minthogy egybol letamadd, hogy "nincs kedved randizni"...szoval remelem erted amit akartam mondani >:D< Es ha mar javaban beszelgettek rakerdezel, hogy (pl) "neked milyen lanyok jonnek be" s celzol, hogy neked o bejon s szo szot hoz ki....csak ne stresszelj, mert egybol rajon, hogy fel akarod szedni. Es legy onmagad, mert az sokkal romantikusabb, ha beled szeret a srac, snem abba akinek akarod kiadni magad. :) es sok sikert :)
2014. szept. 13. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!