Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Hogyan találkozhat az ember...

Hogyan találkozhat az ember az igazival?

Figyelt kérdés
A suliban ez a téma jött fel és a tanár úgy döntött, hogy egy felmérést kell csinálnunk. Én kaptam az internetet, szóval örülnék, ha elmondanátok ti hol találkoztatok az első szerelemmel/igazival? :) Köszi :)
2014. szept. 13. 14:39
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Az igazit az ember nem keresi.Az jön.Nem akarja,hanem amikor megismeri nem tudja elengedni. :)

Én először a szomszédba ugrottam át és ott találkoztam az első barátommal,de az igazi nagy szerelmemmel spontán akaratlanul találkoztam össze.A fogászaton voltam bőrig elázva kint dörgött,szakadt és lehűlt a levegő.Felajánlotta a pulcsiját és később kiderült osztálytársak vagyunk,csak nem vettük eddig egymást észre.Onnantól kezdve szinte elválaszthatatlanok lettünk. :)

2014. szept. 13. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Velem elég szokatlanul történt a dolog. Egy keddi napon előbb vége lett az óráimnak, így sikerült elérnem a 13.20as buszt. (Azon a napon soha nem mentem még azzal a busszal) Pár buszmegállóval arrébb pedig felszállt egy fiú. Soha nem éreztem még olyat, mint akkor. Nem tudtam mit csinálni, egész úton bámultam és csak arra tudtam gondolni mennyire tökéletes és csak arra tudtam gondolni, muszáj őt megismernem. Szerencsével határos módon a fiúval beszélgetett egyik ismerősöm aki nem messze lakik tőlem és miután leszálltunk a buszról, megkérdeztem az ismerősömtől, kivel beszélgetett a buszon. Ő megmondta a nevét, megkerestem facen, ő pedig rámírt. Elkezdtünk beszélgetni, egy hét után találkoztunk és azóta is minden nap találkozunk (már fél éve vagyunk együtt és nagyon szeretjük egymást) Később elmondta, Ő is véletlenül érte el a buszt, és Ő is ugyanazt érezte a buszon. Szóval az igazi bárhol, bármikor felbukkanhat és azt megérzi az ember (:
2014. szept. 13. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Egy helyen és egy időben töltöttük napjainkat,elkezdtünk kávézgatni,majd pár hét után elhívott egy találkozóra.Most pedig legszebb reményem az,hogy ő az Igazi.
2014. szept. 13. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
77%
véletlenül. Amúgy ez csak egy mítosz, aminek nincs valóságalapja.
2014. szept. 13. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
#2 amit irtal annyira tetszett hogy a hideg kirazott! :)
2014. szept. 13. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:
Az "Igazi" nem létezik. Ha megvan a vonzalom, közös érdeklődés és célok, ill. a hajlandóság az elköteleződésre, hosszú évek alatt, konfliktusoktól tarkított, közös élet során annyira egymáshoz csiszolódtok, hogy a másikat már tőled elválaszthatatlannak érzed. Ha idáig eljutsz, akkor el fogod tudni mondani a másikról, hogy Ő az Igazi. A korábban leírt példák sajnos a legtöbb esetben szakítással végződnek, előbb vagy utóbb, ha elmúlik a "nagy bizsergés"...
2014. szept. 13. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Hát...az én kis "sztorim" nem olyan romantikus mint az előzőek...Sőt, olvasva biztosan nevetségesnek fog tűnni, azért leírom. Szóval alapjáraton nem vagyok túl magabiztos és eléggé visszahúzódó természetűnek számítok. Nem szoktam direkt ismerkedni, nem keresem az új társaságokat, ha véletlen új közösségbe keveredek, nem én vagyok a hangadó, viszont szívesen elbeszélgetek azzal aki odajön és kezdeményez. Szóval nem vagyok feltűnő, de nem is vagyok antiszociális. Tavaly nyáron egyik este kint nagyon esett az eső és rossz idő volt...Nem nagyon volt hangulatom semmihez sem, így unalomból (bár még azelőtt soha nem csináltam ilyet) gondoltam kipróbálok egy ilyen kamerás chatoldalt, mert "az milyen buli" és legalább a külföldiekkel gyakorolhatom az angolt. Mint említettem eléggé visszahúzódó természetem van, így máskor valószínűleg nem kapcsoltam volna be a kamerámat, de ahogy beléptem kérte az oldal, én meg akkor gondoltam, mindegy egye fene, kipróbálom ezt is. Elkezdtem lépkedni az oldalon, had ne mondjam mennyi magát "alul mutogató" pasast kellett kinyomnom mire végre egy értelmes emberbe akadtam.....Beszélgettem egy kicsit a külföldiekkel aztán nyomkodtam megint tovább a chatpartnereket, a mutogatókon és a magyarokon is továbbléptem reflexből, mert nem akartam hogy véletlen "ismerősbe" ütközzek, na meg különben sem magyart gyakorolni mentem fel oda. Aztán az egyik magyar srácnál megálltam mert épp a telefonomon váltottam zenét. Mire felnéztem egy mosolygó srácot láttam fejtetőtől vállig, aki elég komoly fejet vágott. Mikor megláttam, hogy ő is magyar már léptem volna tovább, de valahogy nem tudtam szó nélkül hagyni azt a komoly fejet így már nem is tudom pontosan hogy, de cukkolva "leszóltam őt". Azt hiszem olyasmit írtam hogy "Na mi az, ennyire borzalmas látvány vagyok?"...erre nem értette én meg mondtam hogy ilyen mogorva srácot is rég láttam. Ezen nevetett én meg ő rajta. Akkor megdicsérte a mosolyomat én meg erre is beszóltam valamit, amire meg ő vágott vissza. Este 8-kor kezdtünk el beszélgetni és egy óra múlva a chatoldal kamerája lefagyott. Akkor elkérte a skypeomat azzal az indokkal hogy "Jó, de írd már a neved, mert soha többet az életben nem látlak és akkor nekem végem..:D" Felvettük egymást skypeon, folytattuk ott is camon és hajnal 3-ig beszélgettünk. Sokat hülyéskedtünk de közben szóba került minden, személyes témák is. Beszélt a szüleiről és hogy most fog elköltözni Pestre(Ő akkor volt 20 én meg 17). Mondtam neki hogy én hol lakok és azt mondta "végül is ha nagyon akarnám nem is lenne olyan messze" Mondtam, hogy "mármint úgy érted ha akarNÁNK :D" erre bólintott és mosolygott...Hajnal környékén nagyon elálmosodtam és elköszöntünk,de tudom hogy nagyon nehezen ment a búcsúzkodás. Úgy beszéltem volna még vele. 3 napig nem beszéltünk, majd jelentkezett és mutatta kamerán az új lakását. Megint elindult egy lavina és hajnal 2-ig chateltünk. Elnevezett éjjeli bagolynak, mert én mindig tovább bírtam...Egy hét folyamatos chatelés után egyik nap megláttam a buszon utazva(mármint én voltam a buszon, ő meg lent) és írtam neki aznap chaten hogy láttam a városba. Ezen meglepődött, bizonyára furcsa volt neki hogy láttam de kérdezte hogy miért nem mentem oda. Mondtam hülyéskedve hogy egy pasi sem ér annyit hogy egy buszmegállónyit sétáljak miatta...majd jöttek a cukkolódások megint. Megadtam neki a telefonszámomat és 3 nap telefonos (itt is órákig beszélgettünk) beszélgetés után meghívott az augusztus 20.-ai tűzijátékra. Nem mentem bele, mert nem vagyok az a nagy bulizós fajta, mire közölte hogy ennek örül, mert csak miattam akarta, de ő sem jár. Így augusztus 20.-án ugyan találkoztunk, de csak sétálgattunk a Duna parton. Egy bagoly plüssöt hozott meg egy tábla csokit ajándékba. Nagyon aranyos volt és élőben is pont olyan volt mint ahogy elképzeltem...csak pár napja ismertem, de úgy éreztem maximálisan megbízhatok benne és őszintén beszéltünk egymásnak mind a magánéleti dolgainkról, mind az érzéseinkről. Bevallottam neki, hogy még nem volt barátom és hogy ez nekem most furcsa, úgymond az volt az első randim, amin állítása szerint nagyon meglepődött és azt mondta szerencsésnek érzi magát. Hajnal 2 körül kavarodtam haza, elkísért egészen a településemig, onnan buszra "rakott" és elköszöntünk. Másnap kora reggel írt és még aznap délután találkoztunk. Este komolyabb témák kerültek szóba, mire mondtam hogy örülök, hogy ennyire őszinte velem. Erre tetet egy olyan kijelentést hogy "ez csak természetes, ez egy barátnőnek jár" erre kérdeztem, hogy "miért, az volnék" erre mondta hogy "én nagyon örülnék neki" aztán rögtön rá is vágta hogy "de ha neked ez túl gyors.." mire mondtam hogy én is szeretném. Aznap este megtörtént az első csók, nekem tényleg az első volt, neki csak velem volt az első. Előttem már volt 2 barátnője.Azóta is együtt vagyunk és nagyon szeretjük egymást. Ő egyetemre jár, én még az utolsó évemet taposom. Nála tökéletesebb párt el sem tudnék képzelni. Mindenben megegyezik az ízlésünk,zenében,divatban és hasonló a baráti körünk is. A humorunk és az állatszeretetünk is közös egymásban és eddig még egyszer sem vesztünk össze. Ő most külön él, én gyakran felmegyek hozzá, ő még nem volt nálunk, de majd annak is eljön az ideje.


Ez azt hiszem egy igazi 21.sz-i sztori, habár mi azzal szoktunk hülyéskedni hogy a gyerekeinknek majd azt mondjuk, ha rákérdeznek, hogy egy hideg téli napon lovagiasan átadta a kabátját a buszmegállóban fagyoskodva és első látásra egymásba szerettünk...:D Nem most komolyan, elég illúzió romboló lesz majd közölni mikor elhangzik a kérdés hogy "Amúgy hol jöttetek össze" hogy "Egy chatoldalon"


Na mind1. Hosszú lett bocsi, nem sikerült tömören...Úgy írtam ahogy eszembe jutott a történet, kicsit megszaladt a kezem. :)


18/L

2014. szept. 13. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

"Mire felnéztem egy mosolygó srácot láttam fejtetőtől vállig, aki elég komoly fejet vágott."


Na összemixeltem...azt akartam írni először hogy "Nem egy mosolygó srácot, hanem.." de módosítottam komolyra...az eleje viszont ott maradt.na mind1, azért rem. kivehető. :)

2014. szept. 13. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Ha valakinek van meg ilyen JO tortenete irja le! Ezek nagyon jok!
2014. szept. 13. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Azta :) Nem számítottam rá, hogy ilyen jó és szép dolgokról tudok beszámolni majd az órán :) Valóban kivételes szituációkat dob össze a sors :D
2014. szept. 13. 17:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!