Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Miért, hogyan, mitől lettem...

Miért, hogyan, mitől lettem önző az ember? Mivel lehet változtatni a helyzeten?

Figyelt kérdés

Az exemet folyton ki akartam sajátítani magamnak, és ha nem sikerült akkor hiztiztem! :(

Nem rég kinyitotta a szemem, h mit tettem,és belátam, h szörnyű vagyok!

De nem értem, azt h miért tettem amit tettem! Talan vissza vezethető a családi dolgokra? Arra, hogy nincsenek szoros kötödésü barátaim, vagy h nincs olyan aki ragaszkodjon hozzám? Vagy mi lehet a probléma forrása?

És mit lehet tenni, hogy változtasak ezen a rossz tulajdonságomon!?? :(



2014. szept. 9. 13:12
 1/4 anonim ***** válasza:

Igazából magányos vagy, és ezt extrém ragaszkodással kompenzálod. Ha valaki fontos neked, akkor birtokolni akarod, hiszen ha elveszíted, megint magányos leszel. Extrém szeretetigényed lenne, és ha úgy érzed, ezt nem elégítik ki, nem kapod meg azt, ami "járna", akkor figyelemfelkeltésül megy a hiszti.


Stimmel?

2014. szept. 9. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Magamra ismertem vmilyen szinten és stimmel amit momdasz #1 válaszoló! De ez tényleg olyan borzasztóan szörnyű dolog lenne?

Es ha az mivel lehet változtatni rajta? :/

2014. szept. 9. 14:33
 3/4 anonim válasza:
Mindez nagyon jellemző a "társfüggőségre". Olvasd el a Szeretet választható c. könyvet!
2014. szept. 13. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

A társfügö az ugyanaz mint a kapcsolatfügöség?

Csakmmert tudom h nem vagyok kapcsolat függő, nem halok bele ha nincs pasim!

2014. szept. 13. 21:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!