Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Fiúk! Akkor is szoktatok így...

Fiúk! Akkor is szoktatok így viselkedni egy lánnyal, ha nem tetszik?

Figyelt kérdés

Suli mellett dolgozom. A munkahelyemen van egy pincér fiú, aki nagyon tetszik, de nem tudom eldönteni, hogy én is tetszem e neki.

Mindig mosolyog, ha meglát..és sokszor elég közel áll hozzám (kb.5-10cm) olyankor mindig mélyen a szembe néz.. elég hosszasan. Mikor megy el, vagy jön dolgozni akkor olyan aranyosan köszön.Ma pl. egy màsik helyiségben voltam amikor elment a folyosón és pont elment az ajtó mellett mikor észre vett...gyorsan intett, aztán hátra lépet kb. 3-4 lépést és pár másodpercig (max.10) ott állt és mosolygva integetett amíg vissza nem intettem.

Meg volt olyan is, hogy bent voltam az öltözőbe amikor jött átöltözni és minden szó nélkül elkezdett leöltözni.. mondtam neki, hogy én inkább kimegyek erre olyan cukin "könyörgött", hogy ne menjek ki.

Viszont..van amikor rám se néz, vagy csak egy pillanatra, de nem szól semmit.

Van egy másik pincér fiú, akinek tudom, hogy tetszek és ő mindig mikor belép a konyhára odanéz, ahol én szoktam lenni.. de aki nekem tetszik sose.

Ja, és a "havercsajai" mind ilyen szép lányok.. meg Ő is, bár nem a leghelyesebb, de a menők közé tartozik.

Én viszont nem vagyok egy nagy szám csaj. Csendes vagyok és nem is szèp. Nem tudom elképzelni, hogy neki bejövök..de a viselkedéséből néha (sajnos csak néha:() úgy tűnik.

Ti mit gondoltok?


2014. szept. 10. 20:23
 1/4 anonim ***** válasza:
bejössz neki :)
2014. szept. 10. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
üdv. Szerintem neked is kéne nyitnod a fiú felé, hogy lásd mi a reakciója. Mert ez velem is így van ha egy lány folytatja a beszélgetést vagy érdeklődik akkor tudom, hogy van miért próbálkoznom.
2014. szept. 10. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Köszi nektek.

Amikor viccesen beszól mindig vissza szólok és szoktam rá mosolyogni.. de ennyi. Nem szeretek magamtól senkihez se szólni.. és hozzá nem is merek :/

2014. szept. 10. 20:35
 4/4 Shai-Hulud ***** válasza:

Szoktunk bizony.

Én minden csajjal cuki vagyok, aki nem tetszik. Közel állok hozzájuk, és a szemükbe nézek. Elég hosszasan.

Ebből biztosan észreveszik, hogy nem tetszenek. :-D


(Na jó, szerintem is bejössz neki.)

2014. szept. 10. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!