Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » 22 éves lány vagyok. Mi okból...

22 éves lány vagyok. Mi okból kifolyólag vonzódnak hozzám a 35-36 feletti pasik?

Figyelt kérdés
Alig van olyan velem egykorú srác (vagyis inkább egy se), aki rám hederít, de a az idősebb fószerek állandóan be akarnak fűzni. Ennek mi a fene az oka?

2014. máj. 4. 15:11
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Az, hogy 22 éves lány vagy. A korodbeli srácok nagyrészt az a meglátásuk, hogy úgysem tudnának megfelelni az igényeidnek így valószínű ezért nem próbálkoznak.
2014. máj. 4. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Nem lehet, hogy idősebbnek nézel ki, vagy a viselkedésed érettebb a korosztályod beli lányokénál?
2014. máj. 4. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Idősebbnek? Általában 18-nak néznek :D
2014. máj. 4. 15:14
 4/15 ASOT ***** válasza:

Jaguarnak is igaza van.

De az is benne lehet a pakliban, hogy te sem veszed észre a veled egykorúakat, mert nem is biztos h észre akarod.

2014. máj. 4. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%

FRISS HUSI


A fiatalkas külsőd naivságot sugallhat=könnyű préda.

2014. máj. 4. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Elsővel értek egyet. Ha nagyok az igényeid, ne is csodálkozz ezen.
2014. máj. 4. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

Igen, ezt a kérdést én is többször feltettem magamnak akkoriban.

Főleg azért, mert nagyon gyerek fejük van és 35 feletti fejjel még mindig kb. 18 évesek. A másik fontos indok: a szüleik nagyon nyomják már az addig elhanyagolt kölyköt, hogy jó lenne már családot és unokát csinálni.

Mindkét esetben az a nagy veszéy feléd nézve, hogy ha még be is fogod vállalni valamelyiket, akkor 5-10 évig el fogtok lenni, de azután nagy valószínűséggel egy fiatalabbra le fog téged cserélni, hiába hordtak ki és nevelted neki a gyerekeket.

Nagyon ritka az a srác, akinek őszinte érzelmei vannak ilyenkor, a 95%-uk már stratégiákkal teli gondolja az életét és tele van számításokkal.

2014. máj. 4. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Én is erre tippelek, mint az ötös. De még a bnőmire sem buknak ilyen idős palik, csak rám, akármilyen helyzet adódik. Pedig nem utasítom el sorra a velem egykorúakat sem, esetleg azért fogják menekülőre, mert nehéz eset vagyok.
2014. máj. 4. 15:19
 9/15 anonim ***** válasza:

Ez a korosztály még könnyen elcsavarja a veled egykorúak fejét, kihasználva a naivitást. Természetes hogy Veled is próbálkoznak.

Viszont engem jobban aggaszt hogy 22 évesen nem bagóznak rád a kortársaink. Szerintem nem egy helyre járunk... :D

2014. máj. 4. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

De!!! Az is lehet h csúfság vagy és csak az idősebbeknek kellesz mert megelégszenek veled is. :)

Te viszont azt hiszed magadról h szép vagy , biztos hazudik a tükröd.

2014. máj. 4. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!