Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Lányok, miért nem vagytok...

Lányok, miért nem vagytok vevők az ilyen férfiakra?

Figyelt kérdés

Nos, mint gondolhattátok, itt magamra írom le, igyekszem minél tömörebben.

Külső: magas, szálkásan izmos, barna hajú, kék szemű, kicsit szőrösebb típus vagyok, szóval nem az a borotvált felsőtestű csupasz éticsiga kinézet. Általában enyhén borostás, de nem igénytelen, ápolt külsejű vagyok.

Belső: Kitartó, határozott, precíz, ha valamit elkezdek, befejezem, jó humorú, kimondom, amit gondolok, ki tudom mutatni, ha érzek valamit, persze nem csöpögős módon, hanem férfiasan. Őszinte vagyok, általában jóindulatú, kedves pedig csak azokkal, akiken látom, hogy megérdemlik.


Hirtelen ennyi. 17-28 közötti lányok írják le a véleményüket, ha lehet, aki ezen kívül esik, annak felesleges. Köszi!



2014. szept. 14. 16:44
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
75%
De hiszen te egy megtestesült csoda vagy, maga a tökély :O már nedves is vagyok.
2014. szept. 14. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Jellemezted a tucatembert.
2014. szept. 14. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

a "csupasz éticsiga" tetszett :D:D


Amúgy leírván nekem bejössz, de sajnos én alacsony dugó vagyok, életképtelen, öbizalomhiányos, csúnyácska, szóval nem azért írtam hogy ismerkedjünk, csak gondoltam jól érzed majd magad, ha megsúgom, hogy vannak nők akiknek tetszik a te karaktered (na de kinek nem?).


Egyébként miért itt ismerkedsz ilyen tulajdonságokkal?

2014. szept. 14. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
2-es válaszoló inkább bújjon el. :D A kérdésben leírtak ellenkezője a tucat inkább! :D
2014. szept. 14. 16:52
 5/13 A kérdező kommentje:
Amúgy, nem pont ismerkedés céljából írtam, de ha írnak nekem ezeket olvasván, nem hagyom válasz nélkül.
2014. szept. 14. 16:53
 6/13 anonim válasza:
100%
...és szerény
2014. szept. 14. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

És egy rossz tulajdonságot sincsen??

Nekem szinte csak az van :D

2014. szept. 14. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Ennyi tulajdonság alapján nem lehet eldönteni, hogy miért vagyunk, vagy nem vagyunk vevők rád, hiszen amúgy is csak az éned pozitív oldalát mutattad be, ami szintén sokat elmond egy emberről. A "miért nem" kérdésedre a válasz függ attól is, hogy hol ismerkedsz és milyenek az elvárásaid a lányokkal szemben. :)

20/L

2014. szept. 14. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

Jó, ez igaz, akkor itt vannak a negatívabbak is :)


Túl könnyen megbízom az emberekben, ha megsértenek, sokáig haragtartó vagyok, bár ez függ attól, hogy mi miatt történt a sértődés.

Kritikus vagyok, kiszámíthatatlan, olykor manipulatív, ja meg lusta is szoktam lenni, de a fontos dolgokra nem pazarlom az energiát. Tessék. : )

2014. szept. 14. 17:20
 10/13 anonim ***** válasza:

Költözz ide pár napra és kapsz egy pipa-x listát, hogy speciel nekem miért is nem vagy megfelelő...

Persze örömmel olvasom a rólam készültet is.:D:D


Opppsz, most olvasom, hogy már túl öreg vagyok neked:D:D:D

2014. szept. 14. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!