Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Miért vagyok depressziós,...

Miért vagyok depressziós, csupán azért, mer a lányok csúnyának tartanak és egynek sem kellek?

Figyelt kérdés
Van barátnőm de ő is csak azért van velem, mert jobbat nem kaphat.
2014. szept. 15. 00:43
 1/5 anonim ***** válasza:
kép?
2014. szept. 15. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Képről annyit, hogy akárhány látott egynek sem jöttem be, nem egy csúnyának nevezett közülük meg vannak akik aranyosnak, de ez már azt jelenti, hogy nem akarlak megbánítani de nem vagy vonzó!
2014. szept. 15. 00:47
 3/5 anonim ***** válasza:

Ide figyelj baz+


Engem nem tartanak csúnyának a lányok, mégsincs barátnőm. Talán a személyiségem egyes vonásai nem tetszenek nekik, vagy a stílusom, vagy nem tudom. Igazából nem is érdekel, nem vagyok egy igénytelen, lepattant alak, szóval nem a ,,hercegnő alkalmazkodjon a csöveshez" helyzet áll fenn, mint pár napja egyes kérdéseknél megfigyeltem. A magasságom 180 fölötti, nem vagyok visszahúzódó, de tolakodó sem, nem nézek ki rosszul. Arra akarok kilyukadni, hogy attól, hogy valakit nem csíp a csajok nagy része, még nem biztos, hogy defektes, ronda, stb. arc. Tehát az ő véleményükre ennyire kizárólagos jelleggel csak az alacsony önbecsülésű és önismeretű férfiak adnak.


Neked van csajod, de kétlem, hogy ezt így megmondta neked, hogy nem kaphat jobbat és ezért van veled.


Két lehetőség merült fel bennem:


1. Nincs veled baj, max. a fejedben, önbecsülés terén.

2. Tényleg nem vagy egy csajok kedvence típus (ahogy a férfiak 80%-a), de mégis van barátnőd, akkor meg mi bajod is van tulajdonképpen?


És érdemes lenne talán elgondolkodni, hogy itt te nem szereted magad, a csajod nem szeret téged, te nem szereted a csajodat, vagy a csajod se magát. Esetleg ezek kombinációja. Először talán érdemes lenne a depressziós hangulattól függetlenedve, objektíven megvizsgálni a helyzeteteket. Lehet, nem is annyira gáz, mint amennyire látod, akkor meg lehetsz boldog a jelenlegi barátnőddel is. Vagy az is lehet, hogy úgy sem fest jobban a téma, akkor meg lehet változni-változtatni.


22F

2014. szept. 15. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Én amondó vagyok hogy egy ember ha komoly kapcsolatot szeretne ott nem a kinézet a lényeg.

Mert őszintén, a leghelyesebb haveroddal jössz ki a legjobban!? Azt a tanárt tartod jónak aki jobban néz ki!? Inkább rántott húst eszel sóska helyett mert jobban néz ki?! NEM!!!

Ez így van ha az ember komolyabb dolgokon gondolkodik. Ha egyszer megöregedem akkor az lesz a lényeg hogy hány évet éltem a férjemmel boldogan. Hogy boldággá tegyük a gyermekeinket unokáinkat. És ez mind nem létezik azok számára akik fiatal korukban a külsőre mentek és vagy boldogtalanul élnek vagy elváltak.


Én úgy érzem hogy ha valaki értékes belülről vannak érzései tud szeretni és lehet szeretni és megbízunk egymásban akkor az illető nem lehet olyan csúnya hogy el ne fogadjam.

2014. szept. 15. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nem, azért vagy depressziós, mert nem a Tankcsapdát szereted...
2014. szept. 15. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!