Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Ismerkedhet valakivel a lány...

Ismerkedhet valakivel a lány a hátam mögött? (Facebook messenger téma)

Figyelt kérdés

Ismerkedem egy lánnyal egy ideje, és most mégis úgy döntttünk, hogy nincs tovább. Nem miattam. Nem akart talizni. Neten nyomtuk, mert messze lakunk.


A dolog lényege, hogy nem lettünk facen ismerősök magam sem tudom miért. Máshol beszélgettünk.


Van egy kamu profilom, ahol bejelöltem (nem aktív nyilvánosan a lány facen, nem oszt meg szinte alig, nem likeol, nem ott éli életét).


Mobilról van fent általában (mobil jel ott virít a neve mellett az üziknél) és már váltottam vele üzit ürüggyel. Ő lépkedett ma fel iskolaidejében manuálisan, vagy a messenger sz ar, és magától mászik fel mindig? Amúgy állítása szerint nincs nete mobilján és a sulis wifit nem használhatják diákok.


Ma figyeltem egy intervallumot és ekkor lett elérhető:

11.01

11.08

11.21

11.38

11.54

12:04

12:23

12:30

12:33

12:35

12:38

12:41

12:47


Meg most is átlag 2-3 percenként jelzi a privát üziben a rendszer, hogy elérhető. Chaten sosincs fent. Valakivel napközben is tárgyalt pl órán? Vagy miért nézi ennyiszer, ha amúgy sosem aktív az oldalon?


2014. szept. 15. 18:39
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
ez beteges
2014. szept. 15. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 A kérdező kommentje:
Sokra megyek a válaszoddal.
2014. szept. 15. 18:42
 3/23 anonim ***** válasza:

Az valóban beteges hogy nem tudod elfogadni hogy nemet mondott, és amúgy is messze laktok és leskelődsz utána igen.


Amúgy szerintem csúnyán át lettél ejtve... valamin keresztül márpedig feljárkál, és felőlem akár a nagymamájával is beszélgethet, vagy legjobb barátnő, vagy udvarló..


Az meg hogy nem aktív, nem jelent semmit, én is sokat vagyok fent, sokat beszélgetek ott, mégsem osztom meg az életem. Ha az aktívkodást néznéd akkor én már napok vagy hetek óta nem léteznék a fb univerzumban xD

2014. szept. 15. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
Nekem állandóan mutatja a messenger hogy aktiv vagyok...nehezen találtam meg hogy lehet kikapcsolni. Szoval a lényeg az hogy ehhez kell net hogy azt írja ki :)
2014. szept. 15. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 A kérdező kommentje:

Köszi a választ. Igen, nekem is ez a sejtésem. Nos, ő egy eléggé különleges lány. Még nem is volt kapcsolata. Azt tudni kell, hogy előttem is beszélgetett srácokkal a neten, de őket csak arra használta, hogy kiélje velük a szexualitását írásban, vágyait. Mi pedig mélységesebb kapcsolatot alakítottunk ki. Úgymond lelki társak lettünk. Ő is mondta, én is. Azt mondta, ha valami baj lesz, elmondja, ígérte.

Általában én hoztam fel a talit mindig, ő félénk volt eleinte és a korkülönbség miatt is. De egyszer már magától hozta fel. Sajnos ezek miatt voltak összekapások. Mert ugye minden nap beszélgettünk régóta, tavasz óta...

Nem értem, miért mászkál fel ennyit, ha otthonülő típus és sosem bulizós. Valakivel beszélhet osztálytársakon kívül? Sráccal?

2014. szept. 15. 18:48
 6/23 A kérdező kommentje:
Mármint hogy mi is szeretkeztünk írásban sokszor, de elmondása szerint én sokkal többet adtam neki lelkiekben, minden másban, mint régebben ezek a srácok. Otthon van neten, most este nem is lényeg ez, mert gépről beszélgettünk mi is esténként, de h napközben, órákon is fent lógjon egyfolytában...tuti van nete, csak nekem mondta h nincs anno.
2014. szept. 15. 18:50
 7/23 anonim ***** válasza:
Jezusom! Oke h messze vagytok de miert a neten elitek az eleteteket? Van azon kivul is vilag. Am meg beteges h igy koslatsz utana. Szexchat? Annal gazabb nincsen. Miert nem inkabb dugtok eloben?...
2014. szept. 15. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
Attól még hogy otthonülős... az is mire ad okot? Semmire!:D Sőt, ha többet van netközelben, akkor aztán tényleg akárkivel beszélhet.. fölösleges féltékenykedni ha nincs köztetek semmi...
2014. szept. 15. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 A kérdező kommentje:
#7: nem kérnék erkölcsősz szerepet. Én akartam találkozni vele már az elején, de akkor félénk volt, amit meg is értek, mert ezzel az erővel egy állatba is belebotolhatott volna. Nem ugrálhatunk, 190 km-re lakik tőlem. Mint mondtam, nem volt még barátja. Tehát szűz. Érted? Nem dugni akartam vele, hanem találkozni és elmélyíteni ezt a dolgot, legalábbis esélyt adni neki. Csak ő nem mert, és pár napja már nem is beszélünk, mert kibökte, h mostanság nem is jutott eszébe a találkozó, pedig úgy volt hogy októberben talizunk hosszú idő után. Magyarul, én többet láttam bele, ő meg nem, mert évek óta szerelmes vkibe. Úgy látszik, elszórakozta velem a nyarat, és ennyi volt. Semmi rosszat nem mondhatok rá, csak jót tett velem, de ez nagyon fáj, hogy most beírta, hogy már nem tökéletes a lelkesedése...
2014. szept. 15. 19:02
 10/23 anonim ***** válasza:
Én már voltam így hogy távkapcsolatból lett valami.
2014. szept. 15. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!