Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Ismerkedhet valakivel a lány...

Ismerkedhet valakivel a lány a hátam mögött? (Facebook messenger téma)

Figyelt kérdés

Ismerkedem egy lánnyal egy ideje, és most mégis úgy döntttünk, hogy nincs tovább. Nem miattam. Nem akart talizni. Neten nyomtuk, mert messze lakunk.


A dolog lényege, hogy nem lettünk facen ismerősök magam sem tudom miért. Máshol beszélgettünk.


Van egy kamu profilom, ahol bejelöltem (nem aktív nyilvánosan a lány facen, nem oszt meg szinte alig, nem likeol, nem ott éli életét).


Mobilról van fent általában (mobil jel ott virít a neve mellett az üziknél) és már váltottam vele üzit ürüggyel. Ő lépkedett ma fel iskolaidejében manuálisan, vagy a messenger sz ar, és magától mászik fel mindig? Amúgy állítása szerint nincs nete mobilján és a sulis wifit nem használhatják diákok.


Ma figyeltem egy intervallumot és ekkor lett elérhető:

11.01

11.08

11.21

11.38

11.54

12:04

12:23

12:30

12:33

12:35

12:38

12:41

12:47


Meg most is átlag 2-3 percenként jelzi a privát üziben a rendszer, hogy elérhető. Chaten sosincs fent. Valakivel napközben is tárgyalt pl órán? Vagy miért nézi ennyiszer, ha amúgy sosem aktív az oldalon?


2014. szept. 15. 18:39
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
De ha nem törődsz vele, akkor hamar tul léphetsz rajta. Beszélgess valaki mással, aki elterelheti a figyelmedet. Töröld facen, igy legalább nem fogod figyelni őt. Sok sikert :)
2014. szept. 15. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 A kérdező kommentje:
Köszönöm. Kamufaceről. Onnan tudom csak...lehet jobb is lesz. Sajnos srác létemre olyan vagyok, hogy nehezen alakítok ki mélységes kapcsolatokat, de akit megszeretek, azt nehezen tudom elengedni. Köszi a tanácsokat.
2014. szept. 15. 20:18
 23/23 anonim ***** válasza:
Nincs mit, remélem minden oké lesz :)
2014. szept. 15. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!