Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Ismerkedhet valakivel a lány...

Ismerkedhet valakivel a lány a hátam mögött? (Facebook messenger téma)

Figyelt kérdés

Ismerkedem egy lánnyal egy ideje, és most mégis úgy döntttünk, hogy nincs tovább. Nem miattam. Nem akart talizni. Neten nyomtuk, mert messze lakunk.


A dolog lényege, hogy nem lettünk facen ismerősök magam sem tudom miért. Máshol beszélgettünk.


Van egy kamu profilom, ahol bejelöltem (nem aktív nyilvánosan a lány facen, nem oszt meg szinte alig, nem likeol, nem ott éli életét).


Mobilról van fent általában (mobil jel ott virít a neve mellett az üziknél) és már váltottam vele üzit ürüggyel. Ő lépkedett ma fel iskolaidejében manuálisan, vagy a messenger sz ar, és magától mászik fel mindig? Amúgy állítása szerint nincs nete mobilján és a sulis wifit nem használhatják diákok.


Ma figyeltem egy intervallumot és ekkor lett elérhető:

11.01

11.08

11.21

11.38

11.54

12:04

12:23

12:30

12:33

12:35

12:38

12:41

12:47


Meg most is átlag 2-3 percenként jelzi a privát üziben a rendszer, hogy elérhető. Chaten sosincs fent. Valakivel napközben is tárgyalt pl órán? Vagy miért nézi ennyiszer, ha amúgy sosem aktív az oldalon?


2014. szept. 15. 18:39
1 2 3
 11/23 A kérdező kommentje:
#10: rám írnál kérlek privátban? Lenne pár kérdésem. Nem akarok ismerősbe botlani, ezért kérlek, h írj.
2014. szept. 15. 19:12
 12/23 anonim ***** válasza:

Mi is először neten beszélgettünk 4 hónapig, és azóta már találkoztünk és fél éve járunk. És már nagyon komoly a kapcsolatunk :)

De ez a lány az elmondásod alapján csak szórakozott veled. Neten, a monitor mögül keresi a szeretetet, ahol nem érheti baj

2014. szept. 15. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 A kérdező kommentje:
:12 értelek. Nyilván így van. Pedig mindenbe beavattuk egymást, mindennapi dolgoktól kezdve a szexualitáson keresztül mindenbe. Megismertük egymás életét, hogy hogyan élünk, mit csinálunk, milyen gondolataink vannak. Ezeket nem kapta meg másoktól, akikkel előttem beszélt. Ez kinyilvánította, és azt is, h nagyon szeret, de nem tud szerelemmel szeretni és megérti, ha elmegyek. Én hoztam fel amúgy ezután, hogy akkor ennek így semmi értelme. De nem értem, mire jó az valakinek, hogy a neten keresse a szerelmet? Amúgy neki hosszú ideje van egy plátói szerelme, de a srác ügyet sem vet rá, nem beszélnek állítása szerint, meg annak barátnője van. Ilyen búfejeltő lehettem én is másokkal együtt? Azt mondta most, h soha többé nem csinál ilyet, mert nem akart megbántani pont engem, és ő is tanult ebből.
2014. szept. 15. 19:22
 14/23 anonim ***** válasza:
Nekem is van egy ilyen barátnőm. Kevés az önbizalma, ezért szexchatel a neten egy csomó fiúval. Mindegyikkel elhiteti, hogy szereti, ő a legfontosabb, aztán eldobja őket, mert talált mást, és nem akar egyszerre több fiút belevonni, hogy nehogy összekuszálódjon
2014. szept. 15. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 A kérdező kommentje:
:14 értelek. De egyszerűen el nem tudnám képzelni erről a lányról, hogy ezt tenné. Akkor miért mondta, és éreztette mindig, hogy nagyon kedvel, szeret engem és szívesen beszélget velem? Miért mondta, hogy soha senkitől nem kapott eddig olyan szeretetet, és színes szexuális írásokat sem, mint tőlem? Nagyon erős jellem a lány, azt mondta, kényszerből soha nem mondana, írna, csinálna semmit. Ha ez így van, ahogy a te barátnődnél is, akkor nagyon nagyon nem ismerem az embereket, pedig azt gondoltam igen. Főleg, hogy még érintetlen is, és ezeket tenné...mi értelme volt akkor?
2014. szept. 15. 19:30
 16/23 A kérdező kommentje:

Még egy valami, aztán elengedem a gondolatot:


Fizikai képtelenség, hogy egyszerre több fiúval is chatelt volna, mert azonnal reagált mindig az üzeneteimre és órákon át így beszélgettünk chaten. Sosem volt szünet közben. És ez hónapokon keresztül így ment minden este órákon át. Szóval napközben meg suliban volt nyárig, nyáron sem volt gépnél, mert akkor mindig írt, ha ott volt, vagy telón is. Tehát nem otthon gubbasztott. Szóval ez nehézkes lett volna így neki, mert esténként nagyon pörgősen beszélgettünk chaten.

2014. szept. 15. 19:38
 17/23 anonim ***** válasza:
Lehet pont azért "dobott", mert jött más. Simán tudja neked azt hazudni, hogy eddig te vagy a legjobb, hisz 190 km-re van, nem jössz rá ha hazudik. Szerintem ne törődj vele. Csak halmozza az élvezeteket. Keress valaki olyat, aki közel van és nem szédit, hanem valóban veled akar lenni :)
2014. szept. 15. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 A kérdező kommentje:
Értem, Dehát éreztem rajta, hogy őt is megtörte kicsit ez, ahogy alakult. Mert ő neki az lett volna kényelmes, ha beszélgetünk, szeretkezünk így a neten, de nem kelle találkozni. Mondtam neki, hogy egyszer ki kell lépned ebből a virtualitásból, mert csúnyán ráébredhetsz, hogy nem élsz igazán. De mondtam neki, hogy mindig legyünk egyenesek, bármi baj van. Esküdözött, hogy bármi lesz, elmondja. Ha más is lenne láthatáron. Én meg írtam neki, h előre sajnálom a következő delikvenset, ha lesz. De nem lesz, váltig bizonygatta, mindegy ez már nem az én dolgom. Nagyon megszerettem a lányt, nagyon ritka az ilyen, aki ennyire érdeklődő, ennyire kommunikatív, vidám, kedves lány. Aki annak ellenére sem lépett le, hogy párszor nem volt minden tökéletes. De ez van, ha tényleg mást talált, mondhatta volna, hogy ne haragudj, de ez van. Ha már lúd volt, lehetett volna kövér.
2014. szept. 15. 19:51
 19/23 anonim ***** válasza:
Figyelj, neten keresztűl azt mond/ir, amit akar. Aki neten akar "szexelni" azzal eleve baj van (ezzel nem téged akarlak megbántani). De felejtsd el. Azt mondhat, amit akar, neki nem lesz belőle baja. Mindenkin átgázol és ennyi. Tényleg felejtsd el naa :)
2014. szept. 15. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 A kérdező kommentje:
Rendben, megpróbálom. Azt hiszem, túlélem. De fáj a lelkem, nagyon :(
2014. szept. 15. 20:09
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!