Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Lányok, küzdenétek egy olyan...

Lányok, küzdenétek egy olyan pasiért, aki kicsit szomorú egy másik lány miatt?

Figyelt kérdés

Ugye mi pasik ha magunk alatt vagyunk egy csalódástól, nem biztos, hogy nagyon nyomulunk másokra egy darabig. Tehát reménykedünk a csodában, "most nem kell más nő", minden más nőben csak őt keresem... ilyenek. Persze, tudjuk, hogy nem változhatnak meg a dolgok, mert pl az a hölgy 2x is elküldött, mig másnak igent mondott.


Elképzelhető, hogy ha egy ilyen pasival találkoztok, és amúgy bejön, kicsit küzdötök érte, megmutatjátok, hogy "én jobb nő vagyok"?


Forditott esetben igen, volt már nekem ilyen. Egy lány össze volt törve jó darabig, mert másik lány miatt dobták. Mondták nekem, hogy nem érdemes, lehetetlen kategória stb. de én én eldöntöttem, hogy őérte kűzdök, várok, türelmes leszek


2014. szept. 15. 22:16
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Igen, én most is ezt csinálom kisebb-nagyobb sikerrel.
2014. szept. 15. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 Hanna cicaa válasza:
Én tuti nem nyomulnék olyan srácra aki még kivan egy másik lányért.
2014. szept. 15. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Barátok vagyunk. Nem küzdök, de ott vagyok mellette. Mivel már évek óta húzódik a dolog a lány és közte, nem valószínű, hogy velem fogja elfelejteni, de azért titkon remélem, hogy mégis. Szóval küzdeni nem küzdenék, mert ilyen helyzetben szerintem értelmetlen, de egy jó darabig mindenképp kitartanék. Akár másik fiúért is, ha megérne annyit a srác :)
2014. szept. 15. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Nem, mivel nem látnám értelmét, ha másik lány miatt van ki. Alapból sem szokásom, és nem is voltam rászorulva anno.
2014. szept. 15. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Majd ha meszet ettem, nem hajtok olyan emberre akit más érdekel.
2014. szept. 15. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
bezzeg ti elvárjátok, hogy türelmes legyen a pasi :S
2014. szept. 15. 23:22
 7/11 anonim ***** válasza:
Nem nyomulnék rá, mert az nem lenne fair, de ha jelent annyit, ott állnék mellette, és nem hagynám xarban.
2014. szept. 15. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Nem, én nem várom el, hiszen ha épp össze vagyok törve, engem ugyan senki ne kerülgessen, nincs értelme. Nem egy másik pasitól fogok meggyógyulni és helyrejönni, túltenni magam az előzőn, hanem az idő és önmagam, barátok, tartalmas napok segítségével. Még ha ilyen is történne valami véletlen folytán, szörnyen bűntudatom lenne, mert nálam ez kihasználásnak minősül. Tehát egyértelmű, hogy nem küzdenék ilyen pasiért. Lehet, hogy várnék, amíg helyrejön, de amúgy semmi ilyesmi, mint amit te kifejtettél.

21l

2014. szept. 15. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

#6 sosem vártam el ezt senkitől, nem is volt erre sem szükségem!

Attól, hogy ezt tapasztaltad még nem kell mindenkire ráhúznod.

Az ismeretségi körömben sem tapasztaltam ezt, egyiket sem. Az ilyen gyerekes játszadozást sem kedvelem és nem is szeretem.

És mint írtad is, a te döntésed volt, ezért ha nem tetszik, ne másokat okolj érte. Szóval inkább nézz magadba, s csak utána vagdalkozz.

2014. szept. 15. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Dehogy várom el!

Miközben azért a srácért epekedek, aki egy másik lány miatt szenved, megjelent egy fiú a színen. És fogalmam sincs, hogy ő mit akar, és én mit akarok, de az biztos, hogy nem várnám el, hogy megvárja, amíg kiderítem. Lesz, ahogy lesz.

2014. szept. 15. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!