Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Lányok, van olyan pasi a...

Lányok, van olyan pasi a környezetekben, aki ismerős, látásból ismeritek egymást vagy haver (tehát nem közeli kapcsolat/párkapcsolat), de ha rátok írna, hogy ma este lefeküdne veletek, akkor belemennétek?

Figyelt kérdés

2014. szept. 16. 17:32
 1/6 anonim ***** válasza:
senki sem fog veled lefekudni akit latasbol ismersz, felejtos, mar az otlet is marhasag! :D
2014. szept. 16. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Mivel ma tudtam meg, hogy a barátom, akivel 7 éve együtt vagyunk, megcsalt, így simán.

Sőt, le is videóznám, és elküldeném neki. Megérdemelné.


Normáls esetben nem feküdnék le vele.

2014. szept. 16. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

1: Köszönöm a választ, lehet, hogy igazad van, csak kíváncsi voltam :D


2: Sajnálom a pasidat, remélem találsz jobbat.. Megértem, hogy bosszúból le tudnál "akárkivel" feküdni, de ne csinálj hülyeséget!


De ez valamilyen szinten a kérdésemre is válasz... Tehát előfordulhat olyan extrém eset (pl. a 2-es által említett), amikor lefeküdnétek egy "idegennel"?

2014. szept. 16. 17:57
 4/6 Kristabell válasza:
Igazából elég sok lány van manapság aki akár egy doboz cigiért lefekszik egy öregemberrel is szóval manapság ez nem lenne meglepő....de én személy szerint nem lennék ilyenre képes ugyanis van női büszkeségem és többre tartom magam annál hogy bárki megkapjon...szerintem ezzel minden normális lány így van
2014. szept. 16. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Igazából nem arra gondoltam, hogy "bárkinek odaadd magad", hanem olyan esetekre, hogy pl. egyetemre jársz, és minden órán látsz egy srácot a folyosón, és nagyon tetszik, de nem beszéltek, max. köszöntök, ha látnátok egymást. És egy olyan estén, amikor nagyon hiányod van, és kell valaki, egyszer csak rád írna, hogy "mi lenne, ha találkoznánk", és akkor este "közelebb kerülnétek egymáshoz".


Szóval valami ilyesmire. Nem szó szerint a történet a lényeg, mert lehet a buszon is ilyen srác vagy akárhol...

2014. szept. 16. 18:28
 6/6 anonim válasza:

Volt egy hasonló velem :D

Haverok voltunk csak aztán egyik alkalommal mielőtt lementünk volna a strandra bepróbálkozott és megcsókolt.

Megbeszéltük és barátság extrákkal kapcsolatot folytattunk.

Ez tartott egy hónapig. Azóta meg járunk :D

2014. szept. 18. 02:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!