Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Szerintetek van még lehetősége...

Szerintetek van még lehetőségem barátnőt szerezni, hol érdemes keresgélni, ha az ember kapcsolatra vágyik?

Figyelt kérdés
25 éves vagyok, srác és 3 éve nem volt kapcsolatom, előtte sokáig együtt voltam egy lánnyal, pontosan 4 évig, de se előtte, se utána nem volt barátnőm, emiatt kicsit félénk vagyok, inkább gyáva a lányok terén. Testalkatilag sem vagyok túl nyerő 166 centi magas vagyok, plusz 58 kiló. Merre érdemes keresgélni? Milyen módszerrel tudnék én is újra barátnőt szerezni? Azért kérdezem mindezt, mert az előző barátnőmet nem felszedtem, csak úgy alakult, hogy egymásba szerettünk, de most nincs lány, akivel lenne hasonló kapcsolatom.

2014. szept. 5. 12:35
 1/3 anonim ***** válasza:

Őszinteség.....


Sztem még egy csajod se volt és szűz vagy.


Lássuk ;


Alacsony

Félénk


Próbálj találni egy egyszerű lehet picit duci nőt.

2014. szept. 5. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm az intellektuális válaszodat, vagy paraszt vagy, vagy cigány.
2014. szept. 5. 13:42
 3/3 anonim válasza:
térskereső például.
2014. szept. 7. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!