Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Valóban undorítóvá váltam e...

Valóban undorítóvá váltam e miatt?

Figyelt kérdés
Van egy lány, akivel nemrég összemelegedtem. Viszont megtudtam, hogy problémás az élete. Szülei válása megviselte, pszichológushoz járt, apjához került, éjjel nappal szinte ő vigyáz az öccsére (vagy a nagymamája), mert az apja állandóan utazik, hogy eltartsa a családot (ami elég jól sikerül neki, ezt elismerem). Én kezdeményeztem nála és szakított rám időt. Alapvetően vidám hangulatú, de belül sokszor elgondolkodik, kicsit feszengett mindig. Ez a jellemének se tett jót. Rájöttem, hogy hiába én kezdeményeztem, még se érzek iránta semmit. Ma felhívott magához, nem gondoltam, hogy kettesben leszünk és le akart velem feküdni én pedig elutasítottam, mert szeretek őszinte lenni és nem kihasználni őt. Ezek után eljöttem és állítólag még most is sír. Haverjaim szerint hülye vagyok, legjobb barátnője szerint pedig egy undorító féreg, aki csak játszik az érzelmekkel. És a lelkiismeretem is megszólalt, mert részben igazuk van. Kiközösítettem, mert nekem nem volt elég stabil lelkileg egy kapcsolatra.

2014. szept. 16. 20:51
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Az undorító nem a megfelelő szó... inkább felelőtlen. Rosszul közelítetted meg. Előbb jobban meg kellett volna ismerni és csak utána közelebb kerülni.

Viszont dicséretes, hogy nem használtad ki. Remélem tanultál a leckéből!

2014. szept. 16. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 RRR ***** válasza:

egy kitömött fa.sz vagy

nem kellet volna eddig elmenned vele

amikor rájöttél ,hogy közömbös akkor kellet volna lelépned

gratulálok,hogy rátettél egy jó nagy lapáttal az amúgy is rossz lelkivilágára

2014. szept. 16. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
De most jöttem rá. Azt se gondoltam, hogy már le akar velem feküdni.
2014. szept. 16. 20:57
 4/10 anonim ***** válasza:

Szerintem csak egy szimpla f__asz vagy aki a problémák elől elmenekül!

még ha ez így is van a csaj megpróbált rád időt szánni és minden szóval a csaj előtt tiszteletem h ennyi teendő mellett egy seg__gfejt engedett közel a lelkéhez!

2014. szept. 16. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Sose menekültem a problémák elől, sok példát tudok felhozni, az előző kapcsolatomat is meg akartam volna menteni, még ha nem is sikerült. Viszont őt nem érzem potenciálisan késznek rá. Nekem csak akkor működik egy kapcsolat, ha az kettőnkről szól és nem azért kell aggódnom, hogy mikor fog kiborulni a szerelmem. Sajnálom, nekem nem ment. Az 1-esnek köszönöm, hogy nem a fejemhez vágott mindent, hanem megmondta a véleményét. Igen, tanulni fogok belőle.
2014. szept. 16. 21:08
 6/10 anonim ***** válasza:

"Nekem csak akkor működik egy kapcsolat, ha az kettőnkről szól és nem azért kell aggódnom, hogy mikor fog kiborulni a szerelmem. "


El kell keserítselek. Az élet már csak úgy működik, hogy produkál olyan élethelyzeteket, amikor igenis kiborulnak emberek. Még férfiak is, nem csak nők.


Tessék, itt az én példám, ha nem érdekel, ne olvass tovább:

Nagynéném hosszú évek óta beteg, jelenleg haldoklik. Párommal másfél hónapja vagyunk együtt, amikor megismert, tudta, hogy mi a helyzet. Soha nem tette szóvá, ha a nagynénémnél tett látogatások után hülye voltam, vagy keresztbe lenyeltem, pedig nagyon sokszor volt rá példa. Ha lehiggadok mindig elnézést kérek, és ő mindig annyit mond: "Semmi baj, megértem. Szeretlek."


Ne csak addig akarj barátnőt, amíg nem minden jó, mert - mint írtam - az élet nem vattacukor-álom, és nem habos-babos sütemény. Vannak benne sz*r dolgok is, és én örülök, hogy a párom mellettem áll és támogat.

Amíg minden nehézség elől menekülsz, sosem lesz egy normális kapcsolatod.



25N

2014. szept. 16. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Szerintem semmi rosszat nem tettél. Ő meg... hát nem is tudom. Talán csak meg akarta hálálni a maga módján a kedvességed, érdeklődésed. Azért teljesen lerázni senkit sem kell, úgy értem, nem csak azért ismerkedik az ember, hogy legyen kivel kamatyolni. Miért is éreztél volna bármit egy idegen iránt...?
2014. szept. 16. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Nem a kedvességem hálálta. Belém szeretett. És ez fáj, hogy megbántottam.
2014. szept. 16. 21:42
 9/10 anonim ***** válasza:

Kövesd az utasitásaimat 1bé reket a kedvem virágait vagy birágát és csináok neki egy badzott nagy csokrot vegyél gumit és pezsgőt epret

tejszinhabot bonbont egy filmet raffaelot és állta be hozzá

2014. szept. 16. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Helyesen cselekedtél. Ha ezt az "esemény" után tetted volna, akkor lettél volna az.


A barátnők szoktak ilyenek lenni, ne is foglalkozz vele.

2014. szept. 17. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!