Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » FIÚK ÉS LÁNYOK: Hogyan kezdemé...

FIÚK ÉS LÁNYOK: Hogyan kezdeményezzen egy lány?

Figyelt kérdés

Gimis lány vagyok, és megtetszett egy nálam két évvel fiatalabb fiú. Hogyan mutassam ki a számára, hogy én szívesem megismerném?

Nem vagyok egy nyomulós típus ezért is teszem fel a kérdést.(:

Lányok, nektek mi vált be? Fiúk, ti milyen kezdeményezést fogadtok örömmel? (öhm, nem félreérten..)

Kérlek írjatok válaszokat, ne kíméljetek!



2014. szept. 17. 19:18
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
70%
wcbe menjetek xd
2014. szept. 17. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
60%
Metallica?
2014. szept. 17. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

Nekem tetszene, ha megszólítanál és mondanád, hogy tetszem neked és megszeretnél ismerni. :)

Valahol kapd le. Akár a folyosón, akár suli után. :)

Vagy menj oda hozzá beszélgetni. :)

2014. szept. 17. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
hát szolítsd le valamivel beszéllgessetek kicsit, de ne légy tul nyomulos, aztán amikor legkozelebb találkoztok menj oda hozzá, mosolyogj rá köszönj neki, aztán 2-3. beszéllgetés alkalmával már lehet kérdezgetni magárol ismerkedni facet elkérni ilyesmi.
2014. szept. 17. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Hány éves vagy?

De most komolyan érdekel.

2014. szept. 17. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim válasza:

Mindenkinek más tetszik, egy kicsit figyeld, próbálj vele "barátkozni" és, ha már ismered, hogy kb milyen, nem fizikailag, hanem pszichésen, akkor már tudod, hogy mikor szólítsd meg, hogy fogalmazz, stb, Nekem pl az tetszene a legjobban, ha suli után szólítanál meg, ha nem a haverokkal vagyok, mert sajnos sok korosztályban ezért csesztetik a fiúkat, és ez kicsit idegőrlő egy idő után.

De az életkorod figyelembevételével többet tudnék mondani. 15/f

2014. szept. 18. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

17 éves vagyok, és a srác is 15 éves... Igazából ő hamarosan (januárban) 16, én meg az utána lévő hónapban már 18 leszek...

Az a baj, hogy hiába döntöm el minden nap suli közben, hogy ma délután megszólítom, mindig eltűnik a szemem elől, mert mondjuk nem ugyan akkor végzünk és/vagy a haverjaival távozik.... totál idegesítő szituáció. és már beszéltünk is (de csak neten), ahol be kell vallanom, nagyon szimpatikusnak ismertem meg(: a zenéről is szó volt(: még mindig örülnék pár ötletnek(:

2014. szept. 20. 17:33
 8/12 anonim ***** válasza:
jól esne nekem egy kis szemezés, kéretnéd magad,
2014. szept. 20. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim válasza:

Erre van tuti megoldásom!


17 vagy? Az komoly előny, de végülis, m1 hány éves vagy, a lényeg, hogy úgy tetsz neki, ahogy vagy. Írj rá facen, h várjon meg mikor végzel mert fontos beszéded van vele, persze kedvesebb fogalmazásban, hívd el sétálni/pizzázni de semmiképp sem piálni, mert akkor nemhiszem, hogy túl sokáig beszélgethetsz vele. Aki nekem tetszik 1 évvel 1 hónappal fiatalabb mint én és ráírtam fb-n h várjon meg, megyek hozzá, megkérdeztem mi a kedvence csoki fagyi stb, vittem neki egy kis csokit és már van 2 alkalom is. 1 tanács: ha úgy érzed, igen jól sikerült a találkozás a végén kérd el a számát is, még jól jöhet ;)

2014. szept. 20. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Oh, nagyon szépen köszönöm a segítséget, mindenkinek!:) xxx
2014. szept. 21. 15:22
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!