Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Fiúk! Mi fog meg egy csajban?...

Meeko2422 kérdése:

Fiúk! Mi fog meg egy csajban? Elvárjátok, hogy kezdeményezzen, vagy jelezzen valahogy? Tetszik nektek egy bátor csaj?

Figyelt kérdés
Ha igen,hogy?

2014. jún. 14. 23:57
 1/7 anonim ***** válasza:

Nem varom el csak ha nem jelez akkor nem látom rajta az érdeklődést,nem megyek oda és nem lesz semmi.

18/F

2014. jún. 15. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 PearlDiver ***** válasza:
100%

Szerintem nem árt ha a lány nem tök passzív, hanem ő is tesz a kapcsolatért. Viszont nem kell túlzásba vinnie, hagyjon teret a srác udvarlásának is, ez ilyen nőies dolog. De egyáltalán nem baj, ha időnként meglep :)

24F

2014. jún. 15. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

A szeme! Mindig azt nézem először. Abban rögtön látni hogy milyen már aki képes ezt meglátni. Tetszik e egy bátor csaj? Határozottan igen. Szerintem sokkal egy szerűbben ki is lehet velük jönni ha valami nem tetszik akkor meg mondják így a problémákat is hamar meg lehet oldani. Nem egy hétig duzzognak valamin. Az ha kezdeményez egy lány szerintem teljesen rendben van, elvégre egyenjogúság van és a 21.ik században élünk. ÉS így az sem fog ott lógni a levegőben másnap hogy mi lett volna HA.

Amúgy hol lehet ilyen lányokkal találkozni?:D Nekem eddig csak 2höz volt szerencsém :) 25\F

2014. jún. 15. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Nem várom el, de ha kezdeményez, akkor biztosabb az, hogy nem csak udvariasságból nem küldd el, hanem akar is tőlem valamit.

A jelzés meg tökmindegy, mert elég sokan szoktak úgy jelezni, hogy a pasi nem biztos, hogy észreveszi, meg a pasik is szeretnek mindenbe belemagyarázni azt, hogy ez most jel volt.

2014. jún. 15. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Egy mosoly csodákra képes...
2014. jún. 15. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Szerintem mindent leírtak már.

Ha te mész oda és kezdeményezel, az félreérthetetlen.

Én már fürödtem be egyszerű "jelzések" miatt. Amit csak én értelmeztem annak.


23/F

2014. jún. 15. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat :)
2014. jún. 15. 09:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!