Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » 14 évesen az idősebb férfiakho...

14 évesen az idősebb férfiakhoz (20-25 éves) vonzódok. Félek hogy soha nem lesz ezért barátom! Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Annyira nem tudom magam elképzelni egy korombelivel. Nem tudok velük úgy beszélgetni sem, meg semmi. Viszont egy férfivel olyan jól elbeszélgetek, megértem őket és ők is engem. Szóval ők sokkal érettebbek. Soha nem lesz barátom? Mit tegyek? Szerintetek ők rá sem néznek egy korombelire?

2014. szept. 17. 21:14
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Előbb utóbb biztos lesz mert ugye nem maradsz örökre 14 éves...
2014. szept. 17. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
léteznek még efebofilok
2014. szept. 17. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
Én meg a 20+ -os lányokkal tudok jól elbeszélgetni. És csak haverkodok velük. Próbálj Te is haverkodni velük és ennyi. 14f
2014. szept. 17. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
én 24 vagyok, és elég nehezen tudom elképzelni, hogy lenne közös beszédtémánk...
2014. szept. 17. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
Az biztos...de ez normális? Vagy csak én vagyok ilyen? Nehogy félreértsétek, nem akarok semmi szexet vagy ilyesmit...
2014. szept. 17. 21:17
 6/16 A kérdező kommentje:
Pedig van velük közös témánk...mivel nem vagyok egy hülye liba. Elég sokan mondták, hogy érettebb vagyok a koromnál.
2014. szept. 17. 21:18
 7/16 anonim ***** válasza:
Vannak olyan korodbeliek, akikkel tényleg sokszor értelmesebben el lehet beszélgetni, és akadnak olyan 20-25 év körüliek is, akik szívesen beszélgetnek is :D
2014. szept. 17. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:

Én is hasonló helyzetben vagyok, korombeliekkel nem igazán értem meg magam. Idősebbekkel annál inkább.

Engem sokszor néztek már huszonévesnek (bár nem igazán értem miért) és ilyen korúak is szólítottak már le, de eléggé meglepődtek amikor egy hosszú beszélgetés után szó esett a koromról.

Szerintem ha érett és nyitott vagy akkor biztosan találni fogsz hozzád hasonlót, akár még a saját korosztályodból is! ;)

2014. szept. 17. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim válasza:
Szerintem normális! Ne parázz! Én 14 évesen nem kerestem a korombeli srácok társaságát.. mindig idősebbekkel ismerkedtem..:) Lett egy 20 éves barátom, akivel még most is együtt vagyok :)
2014. szept. 17. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim válasza:
Utolsó vagyok. Ez lemaradt: 17/L
2014. szept. 17. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!