Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Mit tegyek hogyha?

Mit tegyek hogyha?

Figyelt kérdés
Van egy lány aki nagyon bejön nekem (van pasija), és akárhányszor találkozunk, folyamat ölelget, odabújik hozzám... pár napja volt egy kis afférunk, és közölte velem, hogy nem akar elveszíteni, és nem bír úgy élni, hogy nem beszél és nem találkozik velem... Szerintetek, lehet komolyabb is mint barátság?

2014. szept. 17. 22:56
 1/4 anonim ***** válasza:

Nem valami erkölcsös csaj lehet. Van pasija, és mellette Téged ölelget, meg neked mond olyanokat, hogy nem akar elveszíteni?! Persze, összejöhetsz vele, ha úgy alakul, csak majd ne csodálkozz, ha melletted is más fiúkkal találkozgat és miegymás.

Szerintem nem éri meg komolyabb kapcsolatot akarnod vele, de a Te dolgod.

2014. szept. 17. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Ez már most több mint barátság, ez bizony LEGJOBBBARÁTSÁG.

csokinyuszi

2014. szept. 17. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Ja és azt kihagytam, hogy a pasija mellett veled is volt egy "kis afférja". Na hát szerintem erre lehet tőle számítani az esetben is, ha veled jön össze a későbbiekben. Ki tudja, még kikkel lesz melletted "kis afférja".

És jelenleg egyébként szerintem nem tud dönteni, azért van a pasijával is, meg azért viselkedik így veled is mindemellett.

2014. szept. 17. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Személyes vélemény, és biztos nem objektív igazság, de szerintem szard le! Velem is ugyanez volt tizen-párévesen, gyakorlatilag szóról szóra, mint később kiderült, a csaj be akarta biztosítani magát arra az esetre, ha szakítanának a barátjával. Ha a mostani barátját szereti, miért szórakozik Veled, ha pedig Téged, mit keres a képben a pasija? Ha pedig otthagyja a mostani pasiját Érted, készülj fel, hogy az égvilágon semmi garancia nem lesz arra, hogy Téged nem fog ugyanúgy faképnél hagyni az első arra járó srác miatt. Patthelyzet. A legjobb, ha nem foglalkozol vele.
2014. szept. 17. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!