Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Miért nem tetszem sok lánynak...

Miért nem tetszem sok lánynak kép alapján, ha szerintem én helyes fiú vagyok és van barátnőm is amúgy most plusz nem rég volt egyéjszakás kalandom is már egy tök fullos csajjal? :D

Figyelt kérdés
Ezek a csajok most vakok vagy mi van velük?!! Komolyan nem értem őket! Mégis milyen fiú számít akkor helyesnek, ha engem rondának tartanak?!

2014. szept. 19. 01:47
 1/10 anonim ***** válasza:

Na mutass magadról képet, Te szájhős :D

18/L

2014. szept. 19. 01:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
képet :3
2014. szept. 19. 02:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

majd minyyá idelök egy antonio bandetas replikát

ami uccse ő lesz

és azt hiszi mi meg irigykedünk pedig nem

sose volt nőd öcsi, akkor nem irnál ijen hüjeséget ide :-o :-P

2014. szept. 19. 02:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Mindenkinek más tetszik. Meg nem tudom milyen képed van magadról, biztos nem egy profi fotós csinálta.


Én meg nem vagyok helyes, de van akinek meg én tetszem.

2014. szept. 19. 03:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
képet:::::::Megcsaltad a nődet?Hát jóhot nem akar senki tőled semmit akárhogy nézel ki
2014. szept. 19. 03:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Egyéjszakás kalandra bárkit megvehetsz néhány koktélért, főleg ha még a csaj is tisztába van az adottságaival... De ha van barátnőd, mirét is akarsz más lánynak tetszeni? Ja egy képre én is kíváncsi lennék :)
2014. szept. 19. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Én nem vagyok rád kivácsi. Milyen ribizlis pasi lehetsz?

Egy északás kaland egy ribizlivel! A barátnőddel kéne csinálni..

Engem is sokan probáltak le fektetni de van barátom! Eszembe se jutna meg csalni. Szóval akár milyen helyes vagy olyan rohat pasi is vagy.

Sajnálom a barátnődet. Már ha van. 19/L

2014. szept. 19. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

1. Mert nem tetszhetsz mindenkinek. Van két k-.rva jó csaj. Az egyiknek bejössz, a másiknak meg nem. Ez tök természetes.


2. Nem a kinézeteddel hódítasz, hanem a "személyiségeddel", úgy mint stílus, viselkedés, testbeszéd, szöveg, stb.

Biztos van csaj, akinek képről nem tetszenél annyira, de személyesen meg azért levennéd a lábáról.

2014. szept. 19. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Na küldj képet lúzerkém! :D
2014. szept. 19. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 Bogesz:) válasza:
A tök fullos csaj sanszos hogy tök fullos részeg volt XD
2016. márc. 18. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!