Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Mit gondoltok a visszahúzódó...

Mit gondoltok a visszahúzódó emberek egymással zajló szerelmi életének esélyeiről?

Figyelt kérdés

Úgy értem, hogy szerintetek mennyi az esélye, hogy az ilyen emberek egymásra találjanak és meg is tudjanak nyílni egymás előtt mindketten? Egyáltalán érdeklik ők egymást.. vagy ők is ugyanabból az extrovertált közegből akarnak válogatni, mint a többiek?


Csak azért kérdezem, mert érdekel. :)



2014. szept. 19. 23:39
 1/7 anonim ***** válasza:
Tart a nullához, azt gondolom. Mivel én eléggé introvertált vagyok, nem látok nagy jövőt magam előtt, párkapcsolati téren.
2014. szept. 19. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:

Én is introvertált vagyok, de én látok jövőt a párkapcsolatok terén. Nem olyan nehéz az, csak tenni kell érte. Többet kell tenni, mint egy extrovertáltnak.


Mondjuk nekem tetszenek az introvertált lányok, de elég nehéz ismerkedni velük.

2014. szept. 20. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Ez a baj.. pedig sokszor még ők is szeretnék, csak túlbonyolítják, meg nem képesek rá, pedig olyan jó lenne. :(
2014. szept. 20. 00:22
 4/7 anonim ***** válasza:

Én speciel zárkózottabb típus vagyok, de ez annak köszönhető, h úgy érzem, mindenki tesz a fejemre, ami sokszor be is igazolódik... Bár én félig-meddig aféle művészlélek csodabogár vagyok.

De ha tudok, én szívesen nyitok a környyezetem felé. Az ember alapvetően társas lény, szerintem ált. azok vannak egyedül, akik valamiben (nagyban) eltérnek az adott közösség általános tagjaitól, ezért kevésbé fogadják be őket...

Szerintem abszolút nem függ attól, h ki kit választ, h az illető visszahúzódó-e vagy sem. Max annyiban, hogy a csendesebb, visszahúzódó embereket ált. hajlamosak nem észre venni, tudomást semmi venni róluk.

2014. szept. 20. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Hát én eléggé visszahúzódó voltam/vagyok. Nehezen nyílok meg. Van egy srác, aki azért kicsit közvetlenebb, nem mondanám introvertáltnak, de miatta már azt érzem, hogy nem félnék egy ilyen kapcsolattól sem, mert ha tényleg ennyire hasonlít két ember, akkor úgy is megtalálják a közös hangot, csak talán hosszabb ideig tart majd, amíg kialakul valami.
2014. szept. 21. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
(-:
2014. szept. 21. 12:26
 7/7 anonim ***** válasza:
Én pont visszahúzódó vagyok és találkoztam egy szintén félénk sráccal. Fura de nekem megjött a bátorságom. Nem tudom pontosan miért, talán átérzem a helyzetét, talán bátorít az, hogy ő is félénkebb.
2014. nov. 20. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!