Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Ha zavarban van a közelemben...

Ha zavarban van a közelemben akkor azt jelenti, h tetszem neki?

Figyelt kérdés

Ő maga is mondta, hogy zavarba van ha ismerőseim előtt, közelében beszélget velem, mert nem akar beégni előttük

meg sokszor amikor csak ketten beszélgetünk akkor is látom rajta, hogy olyan furán viselkedik, zavarba lehet szerintem, meg sokszor olyan bizonytalannak tűnik, a hangja beszéde is nem olyan mint általában; sokszor keres és sokszor összefutunk "véletlenül", amit nemrég megtudtam, hogy részéről nem is véletlen

Kicsit összezavart a srác viselkedése, mert nem lép semmit, viszont úgy intézi hogy tudjon rólam, múltkor barátnőmtől érdeklődött felőlem... csak mindketten elszólták magukat

Vajon miért ilyen?


2014. szept. 20. 21:08
 1/2 anonim ***** válasza:
minimum bejössz neki
2014. szept. 20. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Mert félénk még, lehet fél a visszautasítástól, vagy hogy ő ront el valamit. Nincs ebben semmi, én barátom is pont ilyen volt, végül én kezdtem el lépni felé, mert láttam rajta hogy akar ismerkedni, de nem tette meg mert félénk volt. Engem is érdekelt a srác, így én léptem feléje, és én is kerestem a társaságát mert sok fiú szereti ha a lány is keresi és nem csak a srác. Hidd el nekem ha keresed a társaságát előbb utóbb előrébb fogtok jutni és a srác is bátrabb lesz ;) Hajrá!
2014. szept. 20. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!