Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Lányok! Csak lazán: mit...

Lányok! Csak lazán: mit gondoltok "elvont" srácokról?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Elvont alatt, nem a kinézetemre gondolok :D Az alatt értem, hogy teljesen elzárkózott vagyok. 21 éves vagyok, de még nem volt kapcsolatom, s nemhogy nem volt, hanem még szeretkezni sem szeretkeztem soha életemben senkivel..

Úgyhogy, ilyen visszazárkózott srácokról mi a vélemény?

Igazából.. volt egy lány tetszett is.. de mivel azt mondta hogy neki az ideáli partner humoros stb. nem is próbálkoztam, hisz nem vagyok humoros, egyszerűen egy senki vagyok aki mindig idegeskedik stb..


Esetleg: léteznek hasonló cipőben járó csajok?



2014. szept. 21. 10:43
 1/4 anonim ***** válasza:

Lehet humoros vagy, de nem annak látod magad.

Ezt nem jó így felfogni, hogy akkor nem is próbálkoztál, igenis próbálkozni kell, lehet tetszettél neki...

Én majdnem ilyen voltam, de kénytelen voltam változtatni, és azóta sokkal jobban érzem magam.


20L

2014. szept. 21. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Azt, hogy nem elvont vagy, hanem önbizalom-hiányos. Ilyet írtál most is, hogy egy senki vagy. Ne hidd ezt, mert tuti nem igaz. És lehet, hogy humorod is van, csak nem pont olyan, mint a körülötted élőknek.

Igen, vannak hasonló lányok, elég sok.

2014. szept. 21. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
38%

nem elvont, hanem idióta vagy

ebben az esetben kerülnélek

2014. szept. 21. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Mégis mit gondolnánk? Kicsit visszahúzódó vagy, szerintem ez nem gond. :)

Bár nekem már volt barátom, de azt nem nevezném kapcsolatnak...

Nem hinném, hogy bámivel el lennék késve. Te azért próbálkozz, ne írd le magad!


20/N

2014. szept. 21. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!