Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Hol lehetne barátság extrákkal...

Hol lehetne barátság extrákkal típusú kapcsolatot keresni? 22f

Figyelt kérdés

2014. szept. 22. 02:33
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Szórakozóhelyen, pl. Saját tapasztalat.


25N

2014. szept. 22. 03:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
59%
Megfelelő múlt nem árt. :) Elsőnek igaza van egyébként, szórakozóhelyeken meg kell ismerkedni megfelelő nőkkel, akiket aztán akár évekig lehet hívogatni, mikor üresjárat van. Néhány éves aktív, szórakozós helyi ismerkedés után mindig lesz talomban olyan nő, aki kapható egy kis szexre.
2014. szept. 22. 05:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Szórakozóhely. Én már egy éve járogatok össze egy pasival, akivel egyéjszakásnak indult.

22L

2014. szept. 22. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Elkezdesz udvarolni a csajnak, de aztán pár alkalom után márcsak szexeltek lakáson és nem mész vele utcára.
2014. szept. 22. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

Az utolso tanácsát meg ne fogadd, ilyet csak a bunko parasztok csinalnak, akik gyávák is...Egy igazi ferfi már az elején elmondja mit akar, mire számíthat tole a nő, nem pedig hitegeti es atveri. Ha addig randizol vele amìg belédszeret, megfekteted, akkor az már kihasználás...

Ne légy görény. Vannak nők akik szintén csak testiséget keresnek, ne azokat használd ki, akik komolyra vágynak...

2014. szept. 22. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Én mindig elmondom hogy mit akarok, eddig mindig elmondtam :) amúgy rendes barátnő lenne a legjobb, de azt 100x nehezebb szeretni, amíg nincs, addig olyan kapcsolat jobb lenne, hogy egyikünk se akar többet. Köszi a válaszokat!!
2014. szept. 22. 13:10
 7/12 A kérdező kommentje:
szerezni* kicsit válogatós vagyok és nem tudok bárkibe csak úgy szerelmes lenni :)
2014. szept. 22. 13:11
 8/12 anonim válasza:
Ha ismerkedsz rám rám írhatnál :)
2014. szept. 22. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Mi a keresztneved/
2014. okt. 11. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
En pont ugyanilyen kapcsolatot keresek de eddig csak toketlen gyava pasival talalkoztam... 22L
2014. okt. 11. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!